+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Eşime namaz kıldıramıyorum.... Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. ramazan2834
  Üye
  Reklam

  Eşime namaz kıldıramıyorum....

  Reklam

  Eşime namaz kıldıramıyorum.... Mumsema Selamun aleykum mümin arkadaşlarım.ben allah yoluna dönmüş peygamber allah sevgisiyle yaşayan bir insanım ama gel gör ki eşime namaz kıldıramıyorum.ne yapacagımı bılemıyorum artık siz değerli mümin arkadaşlarımdan fikir bekliyorum.ALLAH razı olsun...

 2. BİRDÜNYAUMUT
  Devamlı Üye

  Yanıt: Eşime namaz kıldıramıyorum....


  Reklam


  Dua edin Kardeşim. Bol bol dua edin. Arta sırsa rica edin. Hoş davranın. Gönlünü almaya gayret edin. Sabır ve duaya önem verin. Cenab-ı Rabbim ısrarla yapılan duaları çok sever. Sabır ve namazla Rabbinizden Yardım isteyin ayet-i Kerimesini tatbik edin inşallah. Benim eşim de aynı durumda. Yavaş yavaş kılmaya başladı. İnşallah daim olur. Bu işler sabır gerektirir. Siz hayır inşa ediyorsunuz. Rabbim ecrinizi bol bol verecektir inşallah. Allah (C.C.)'a emanet olun.

 3. ramazan2834
  Üye
  Allah Razı olsun Rabbim razı olsun inşallah çok üzülüyorum ağlıyorum bu duruma Allah hidayet versin inşallah..

 4. mematii
  Emekli
  Siz evlenirken başta eşinize namaz şartı koştunuz mu? Sanmıyorum. Belli ki sizde sonradan namaza başlamışsınız, onun için çok görmemek lazım. Önce biz kendimizi düzeltelim, ardından ev de düzelir inşaAllah. Herşey güzellikle ve sühuletle olur. Sabır ve dua..

 5. subhanallah
  Üye
  selamun aleykum kardesim.nuh aleyhisselam bir peygamberdi oglu kenan gemiye binmedi helak oldu.peygamberimiz sallallahu aleyhi vessellemin amcasi sahedet getirmedi ve boylece vefat etti. ornekleri coktur.bu durumda size dusen sabirla ve ictenlikle dua etmek.ama unutulmamalidirki ilmi veren,anlayisi veren hidayet eden ALLAH SUBHANAHU VE TEALADIR.sabret ve sabirla dua et.insallah duan kabul olur

 6. ramazan2834
  Üye
  evet bende sonradan Allah yoluna donmus bir kulum bu halımden cok memnunum ve huzurluyum Allahın izniyle bu yoldan donmek istemıyorum.bol bol dua ediyorum yardımlarınız için hepinizden Rabbim razı olsun inşallah.

+ Yorum Gönder