+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Anneden helallik almak Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Emir sultancı
  Emekli
  Reklam

  Anneden helallik almak

  Reklam

  Anneden helallik almak Mumsema Selamun aleykum.Ben annemle siyaset hakkında konuşurken siyasi parti seçimimden bahsettim ve bir vatandaş olarak oy vereceğim partiyi de sohbet arasında anneme söyledim.Fakat annem başka bir partiye oy verdiği için eğer o partiye oy verirsen hakkımı helal etmem dedi.Ben aklımdaki seçimi yaparsam annemin hakkı haram mı olur ?

 2. Hoca
  erimeye devam...

  Yanıt: Anneden helallik almak


  Reklam


  Selamun aleykum.Ben annemle siyaset hakkında konuşurken siyasi parti seçimimden bahsettim ve bir vatandaş olarak oy vereceğim partiyi de sohbet arasında anneme söyledim.Fakat annem başka bir partiye oy verdiği için eğer o partiye oy verirsen hakkımı helal etmem dedi.Ben aklımdaki seçimi yaparsam annemin hakkı haram mı olur ?
  Ve aleykumusselam ve rahmetullah.
  Oy vereceğinizi söylediğiniz partiye bağlı. Çünkü Anneye Babaya itaat sınırı var. Alah rızasına uygun emrettikleri sürece onlara itaatimiz farzdır ama Allah rızasına aykırı emrettiklerinde itaat edilmez.

 3. Allahın1Kulu
  Devamlı Üye
  Yani ben şöyle düşünüyorum eğer ailen sağ bir parti istiyorsa sende gidipte komünist partiyi tercih etmen yanlış olur ben "mum" yöneticiden bunu anladım yanlışım varsa düzeltin.

+ Yorum Gönder
rüyada anneden helallik istemek,  rüyada anneden helallik almak,  anneden helallik almak,  annemden helallik alamadım,  Ruyada anneden he