+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Pkk lılar Müslümanmı Askere Gittiğimde Çatışcağım pkklı Müslümansa hüküm? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. tekturk
  Devamlı Üye
  Reklam

  --->: pkk lılar Müslümanmı Askere Gittiğimde Çatışcağım pkklı Müslümansa hüküm?

  Reklam  --->: pkk lılar Müslümanmı Askere Gittiğimde Çatışcağım pkklı Müslümansa hüküm? isimli yazı www.Mumsema.com--->: pkk lılar Müslümanmı Askere Gittiğimde Çatışcağım pkklı Müslümansa hüküm?

  İslam'a göre "Şakî" nin (eşkiya) cezası ölümdür. Ayrıca Pkklıların dinle falan alakası yoktur. Sosyalist-komünist ideolojiye sahiptirler. Herhangi bir çatışmada karşılaşırsan şayet, "Bismillah" deyip alnının çatısına mermiyi basacaksın kardeşim.. Zaten Allah'tan korksalardı başkalarının maşası olup din kardeşlerine silah doğrultmazlardı. Bu konuda için rahat olsun..
  Memati gardas en guzel cevabi yazmis, eli silahli, teslim olmayan teroriste acimayacaksin arkadas. Onlarin 30 kusur senedir yaptiklarini birazcik inceleyen bilir..Ha aralarinda sucsuz olanlar , kucukken kacirilanlar vardir ama iste kurunun yaninda yasda yanar..

 2. Ferhat1991
  Emekli

  --->: pkk lılar Müslümanmı Askere Gittiğimde Çatışcağım pkklı Müslümansa hüküm?


  Reklam


  Alıntı:
  SELAMUN ALEYKÜM KARDEŞLERİM ABİLERİM ABLALARIM pkk lılar Müslümanmı Askere Gittiğimde Çatıştığım pkklı Müslümansa hükmü nolcak ?
  Arkadaş böyle yazmış ama galiba yanlış anlaşılmışYani arkadaşın ailesinde pkk lı kimse yok yanlış anlayanlar için cümleyi inceleyelim

  SELAMUN ALEYKÜM KARDEŞLERİM ABİLERİM ABLALARIM pkk lılar Müslümanmı Askere Gittiğimde Çatıştığım pkklı Müslümansa hükmü nolcak ?

  Renklere dikkat edelim arkadaş aslında bunu kastediyor


  krdşm valla bende yeni farkettim farkında olmadan ne yazmışım yanlış anlama olduysa özür dilerim kardeşler affedin hakkınızı helal edin ( ailesinde pkklı yok derken orayı anlayamadım kardş )

 3. islami17
  Dua ibadetin kendisidir..
  İçinde 1 zerre merhamet olmayan, anasını bacısını dahi 3 kuruşa satan, masum silahsız insanlara çocuklara kadınlara kıyan, fitne çıkaran ara bozan, askerleri şehit ederek ananların babaların yüreğine ateş düşüren, dağa kaçırdıkları kadınlara defalarca tecavüz ederek öldüren, geceleri içkili eğlence yapan ve daha bir çok haltı yiyen o aşağılık, pislik varlıklar nasıl olurda müslüman olabilir..
  Müslüman olmayı bırak yanından bile geçemezler.. Kafirler onların yanında melek kalır, melek..
  Bunların içinden bir müslüman varsa zaten onların yanında durmaz, tövbe eder teslim olur..
  Allah bizi o varlıklardan muhafaza eylesin..


+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12