+ Yorum Gönder
8. Sayfa BirinciBirinci ... 578
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden El ile istimna illetinden (mastürbasyon) kurtulmak istiyorum Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. EarthQuake®
  Yolcu
  Reklam

  Cevap: El ile istimna illetinden (mastürbasyon) kurtulmak istiyorum yardım eder misiniz?

  Reklam  Cevap: El ile istimna illetinden (mastürbasyon) kurtulmak istiyorum yardım eder misiniz? sekizinci sayfa yazısı mumsema.com Cevap: El ile istimna illetinden (mastürbasyon) kurtulmak istiyorum yardım eder misiniz?
  Yahu o kadar hadis, kaynak vb varken nasıl "Ahmet hoca yapın dedi o yüzden yapabilirmişiz" diyorsunuz anlamıyorum. 12 sayfa yazı yazılmış. Yetmiyorsa forumda arama yapın. Ayrıca Cübbeli'nin de bu yönde bir fetva verdiğini sanmıyorum. Yanlış anlamış olabilirsiniz.

 2. musab.b.umeyr
  Hamım, pişme yolunda.

  Cevap: El ile istimna illetinden (mastürbasyon) kurtulmak istiyorum yardım eder misiniz?


  Reklam


  Arkadaşlar geceleyin veya sabahleyin araştırın günde 1 tane sürekli aynı zamanda olmak üzere ''melisa çayı'' için.

  Bakın faydaları:
  Melisa yaprakları yatıştırıcı, midevi, gaz söktürücü, terletici ve antiseptik etkilere sahiptir. Huzursuzluk ve sıkıntıları giderir. Hafıza zayıflığına faydalıdır. Baş dönmesi ve kulak çınlaması gibi şikayetleri keser. Hazımsızlık, baş ağrısı ve migrende de faydalıdır. Daha çok çay halinde kullanılır.


  Yatıştırıcı etkisi vardır.Huzursuzluğu giderir ve kasları gevşetir.Ayrıca hafıza zayıflığınıda önlüyormuş.Özellikle geceleyin yatmadan 1-2 saat önce içmenizi tavsiye ederim.Çok faydasını görürsünüz.Diğer çaylar gibi uykuyu kaçırmaz aksine rahatlatır.Kafein içerdiğini sanmıyorum.Bakın deneyin belki faydasını görürsünüz.Bu mstrbsyon illetinden ne kadar zarar görürseniz o kadar iyidir.
  Bu çaylar poşet çay olarak satılır ve belki yaprak olarak da satılıyordur, kaynatın ve için.
  İnşaallah yardımcı olur size.

  Selametle..

 3. Hoca
  erimeye devam...
  Masturbasyondan kurtulmanın 2 yolu:
  1-Evlenmek
  2-Oruç tutmak (çok az yemek yenerek şehveti kırmak)

 4. Misafir
  ben de öyleyim önceden haftada 3 ya da 4 kere mastürbasyon yapardım şimdi ise ayda 2 kez yapıyorum tövbe ediyorum ama bir türlü kurtula mıyorum

 5. Misafir
  ALLAH senden razı olsun kardeşim. ALLAH ın selamı senin üzerinede olsun

+ Yorum Gönder
8. Sayfa BirinciBirinci ... 578
masturbasyondan kurtulma duası,  masturbasyondan kurtulmak için dua,  mastürbasyondan kurtulmak için dua,  mastırbasyon kurtulmak,  dinimizislam.com kadınların masturbasyonu,  mastürbasyondan kurtulma duası,  mastürbasyondan kurtulmak için okunacak dualar