+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Allah'a küfür etmek şirk mi oluyor? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir
  Reklam

  Yorum: Allah'a küfür etmek şirk mi oluyor?

  Reklam  Yorum: Allah'a küfür etmek şirk mi oluyor? isimli yazı www.Mumsema.comYorum: Allah'a küfür etmek şirk mi oluyor?
  Aklımdan birden geçse evet vesvese diyeceğim ama BN dedim sanırım ama normalde demeyeceğim birşey ve birden düşünmeden oldu sesli söylemedim düşünce ama aklımdan geçti isteyerek ama istemeyerek oldu yani normalde asla söylemem öyle bir söz ama aklımdan geçirdim düşünüpte olmadı bu vesvese mi yoksa bu sözümden sorumlu muyum lütfen yardım edin

 2. Misafir

  Yorum: Allah'a küfür etmek şirk mi oluyor?


  Reklam


  Bi küfür etsm kötü söz söylesm sonra Allah diyorum amacım ne bilmiyorum ama Allah'a küfür etmek tabiki istemem yapmam da bu vesvese mi gerçektn son günlerde bu vesvese oluyo ama bu istemli ama bnm amacm öyle deil ve sadece düşünce şeklinde oluyor bu vesvese mi yardım edin..

 3. Misafir
  Bi küfür etsm kötü söz söylesm aklıma başka düşünce gelio küfür oluo dine karşı vb gbi ama amacım o deil bu vesvese mi ne yapmm lazm BN o manada demek istemiyorum ama oluyo bu nedir??

 4. arifselim
  Yönetici
  - Bunu zaten normalde söylemem diyorsun ve bu düşüncelere inanmıyorsun bunlar vesvesedir bunları düşünmene gerek yoktur.

  - Senin inanmadığın ve söylemek istemediğin şeyler aklına geliyorsa bunlar vesvesedir bunlardan insana günah yoktur.

  - Evet kardeşim. Bütün bu anlattıkların hepsi vesvesedir bunları asla kafana takma ve düşünme bunlardan Allah kuluna günah olmaz.

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
allaha küfür etmenin günahı,  allaha küfretmek,  allaha küfür etmek,  allah kendisine küfür edenleri affeder mi,  allah küfrü affeder mi,  Allaha k,  allaha kufur eden ne olur