+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Bozkurt Etrafında... Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Allahın1Kulu
  Devamlı Üye
  Reklam

  Bozkurt Etrafında...

  Reklam

  Bozkurt Etrafında... Mumsema SelamunAleyküm
  Bozkurt Etrafında...
  Öncelikle bir sorum olucak bir çok yerde görüyoruz bazı Milliyetçi gurupların bozkurt etrafında Allah (c.c) isimleri ve HZ. Muhammed (sav) arapça isimleri yazıyor acaba bunlar doğrumu ?

  Bir konu açmıştım ->Es Pisman<- "Ne mutluki siyasi gorusunu Allah cc ve Rasul asv sevgisi ile bagdastirana. Yoksa siz sol ya da bolucu teroru destekleyip ateizimle siyasi gorusunuzu bagdastiranlardanmisiniz? Kafa karistirmaya calisacagina seni yaratana laikiyle kulluk yap."

  Diye cevap atılmış şimdi burda siyaset yapmak istemiyorum ama şahsi kişiliğime saldırı olduysa cevap vermekte hakkım diye düşünüyorum kardeşim bu soruyu kendim için sordum birazda çünkü bende bozkurtu simge bilmiş Allahın yolundan sapmamış biriyim... şimdi tekrar aynı sorum geçerli...

 2. ->Es Pisman<-
  Kitmir

  --->: Bozkurt Etrafında...


  Reklam


  Yine cevabim ayni yasasin Allah cc Rasulullah asiklari yanacaksamda bu yuzden yanayim. Bak guzel kardesim madem milliyetcisin bu tur seylere kafa yorma bu vesvesedir. Milliyetcilerin icinde nice alimler var bu gunah olsa musade edilirmiydi saniyorsun? Milliyetcilik dini islami sevip vatan ugruna millet ugruna her seyini feda edebilmektir. Biz herseyden once muslumaniz. Siyasi gorusumuzu Allaha olan sevgimizle suslemissek neden gunah olsun. Isin incesine bakacak olursan her turlu insan ve hayvan belirten resim yanlis ama biz her ameli dort dortluk yaptikta simdi bumu kaldi. Biz once 5 vakit farzi ayinleri yerine getirelim sunneti senniyeyi yasayalim sayet bunlari 4/4 luk yapabiliyorsan ondan sonra bu tur seylere kafa yorarsin yok daha o ihlasa sahip degilsen once farz olanlari yerine getir istikamet bi kac basamak ustte olsa gerek. Asansorsuz 3 cu kata birden ziplayamazsin once birinci ve ikinci kati bi gec

 3. Allahın1Kulu
  Devamlı Üye
  kardeş seni anlıyorum ama şuan üzerinde çalıştığımız proje var simge olan bozkurt sonuçta bir hayvan sağında solunda Allahın ve Resulunün isimlerinde bir sakınca varmı onu öğrenmek istedim ki bende biliyorum Milliyetçilerin içinde ne kadar Dindar kişileirn olduğunu sadece bir soruydu.

 4. ->Es Pisman<-
  Kitmir
  O zaman imamhatipliye yada mum hocama sorman gerek. Biz daha molla olamadik ;-)

 5. oz_kul
  Üye
  güzel kardeşim bozkurt tu özgürlüğün simgesidir bir çok atamız tarihte bozkurt tu simge olarak kullanmış ALLAH c.c kelamını yer yüzüne yaymıştır ve yaymaya çalışan insanlar da var bunda herangi bir sorun olacağını sanmıyorum ben.

 6. egeli2040
  Emekli


  Türklerde Bozkurt Hürriyet timsali diye bilinir.
  Bozkurtun esir edilemeyecegi
  Hayvanat bahcelerinde yasatilamadigi esaretten üzüntüden öldügü inanci var.
  .
  Sembollerde Bozkurt secilmesi hürriyet asigi olmak ile alakali.
  .
  Camilerimizdeki kubbelerde ve minarelerin en üstünde AY var.
  AY sembolünüde atalarimiz sakincali görmemisler.

 7. egeli2040
  Emekli


 8. egeli2040
  Emekli


+ Yorum Gönder