+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Yiyip ictiklerimize ne kadar dikkat ediyoruz? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. asooo
  Kıdemli Üye
  Reklam

  Yiyip ictiklerimize ne kadar dikkat ediyoruz?

  Reklam

  Yiyip ictiklerimize ne kadar dikkat ediyoruz? Mumsema yiyip ictiklerimize ne kadar dikkat ediyoruz sizce,yedigimiz etin helal kesim olup olmadigina önem veriyormuyuz,ictigimiz kolanin icindeki alkolu önemsiyormuyuz,aldigimiz bir yiyiecegin arkasina bakip acaba icinde ne var.o e li numaralar(emilugatör)acaba icindeki ne ?neyden yapiliyo dikkat ediyormuyuz?simdiden yorum yapacak arkadaslara tesekkür ederim.

 2. sahra
  Kıdemli Üye

  --->: yiyip ictiklerimize ne kadar dikkat ediyoruz?


  Reklam


  Allah razı olsun.Tabii kendimizce dikkat ediyoruz.kolanın evimize girişi yasak zaten.gıda ürünlerinde de güvenilir marketlerden ve güvenilir markalardan alıyoruz.üreticisi israil amerika danimarka başta olmak üzere bildiklerimizi almıyoruz.Birde pek dikkat edilmeyen üretim tarihleri var mutlaka kontrol ederim.

 3. Şema
  el-âsa limen âsa
  Alıntı asooo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  yiyip ictiklerimize ne kadar dikkat ediyoruz sizce,yedigimiz etin helal kesim olup olmadigina önem veriyormuyuz,ictigimiz kolanin icindeki alkolu önemsiyormuyuz,aldigimiz bir yiyiecegin arkasina bakip acaba icinde ne var.o e li numaralar(emilugatör)acaba icindeki ne ?neyden yapiliyo dikkat ediyormuyuz?simdiden yorum yapacak arkadaslara tesekkür ederim.
  elimizden geldiğince dikkat ederiz. Allah yardımcımız olsun Allah cümlemizi haram lıkmadan korosun

+ Yorum Gönder