+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Kozmetik firmasının satış temsilcisi olmak? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Rabbe_Yolcu
  Hüküm Allah'ındır...
  Reklam

  Kozmetik firmasının satış temsilcisi olmak?

  Reklam

  Kozmetik firmasının satış temsilcisi olmak? Mumsema Selamunaleyküm.Kardeşler okuyorum okudugum içinde çalışma imkanım yok daha doğrusu çalışmak benim gönlümde yok kalabalık ortamlar toplum bana pek iyi gelmiyor (bayanlı erkekli ortamlar )ruhum daralıyor bu sebepten dolayı bi kozmetik firmasının temsilcisi oldum katalog üzerinden ürün satıyorum evimde ürün başına prim alıyorum sadece bayanlarla işim ..Ben dışarda kesinlikle parfüm makyaj vs yapmam ama insanlara satıyorum tavsiyede ediyorum ki eşleri yanında yapsınlar nikah düşmeyen kimseler görmesin ama bilmiyorum ne kadar duyulur bu sözlerim..Kalbim rahat değil sanki nedendir bilmiyorum ..ama parayada ihtiyacım var nişanlıyım çeyiz hazırlıklarım var bi yandan ..Yanlış mı acaba yaptıgım ?vebali varmıdır? benim sattıgım kozmetik ürünlerini bayanın yüzünde bi erkek görse bana günahı varmıdır?

 2. hbevci
  Devamlı Üye

  --->: Kozmetik firmasının satış temsilcisi olmak?


  Reklam


  a.s.
  oncelıkle ısınızde ALLAH berekt versın.
  sız sattıgınız kısılere uyarı bıle yapıyormusunuz zaten.kaldı kı kısı bır nesneyı uygun yerde kullanıp kullanmaması sızın vebalınızde degıldır burda.
  dunyada kı hersey ya ıyı yada kotu nıyetler yada gunahla ıslem gorebılır.o kısıyı baglar.
  lakın sarap,icki,domuz etı gbı kesınlıkle haram olan bır seyı satma konusu buna dahıl degıldır.
  selametle..

+ Yorum Gönder