+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Ek kontenjanlarda ilahiyat yazdım. ancak vehhabilere karışmaktan,Allah katında değerimin düşmesinden endişeliyim.. Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. FtmaOlmak
  Üye
  Reklam

  Ek kontenjanlarda ilahiyat yazdım. ancak vehhabilere karışmaktan,Allah katında değerimin düşmesinden endişeliyim..

  Reklam

  Ek kontenjanlarda ilahiyat yazdım. ancak vehhabilere karışmaktan,Allah katında değerimin düşmesinden endişeliyim.. Mumsema es selamun aleyküm.
  6 ekimde açılan ek kontenjanlara başvurdum. ancak içimde bir korku var. bir bayan olarak kalabalık ortamlara karışmak, insanlar içerisinde sesimi fazlasıyla duyurmak, yani kısacası ilahiyat okuyacam diye öğrenciyim diye erkeklerin arasında yer almak ne kadar doğru bir davranış??
  bu yetmezmiş gibi ilahiyattan mezun olup da dini görevlerini tam kelimeyle icra edememiş ya da sapıklığa düşmüş onca insan varken illa da ilahiyat demem doğru mu?
  hadi diyelim okudum,mezun oldum, dini bir alanda iş buldum; ancak Allah'ın bana lütfettiği ilmi maaş karşılığında öğretmem ne kadar doğru?
  bu sorularımın hepsi tıp, hemşirelik,ebelik gibi meslekleri okuyan diğer bayanlar için de geçerli.
  Kardeşler beni görüşlerinizle ve aydınlatırsanız çok sevinirim.gerçekten bunaltıyor bu düşüncelerim beni.asıl amacım tıp okuyup özel hizmet veren yerlerde doktorluk yapmaktı,afrika gibi yerlerde...Allah'ım o hesap günü razı olup da arşın sağına aldığı kullarından olmanız dileğiyle.

 2. FtmaOlmak
  Üye

  --->: Ek kontenjanlarda ilahiyat yazdım. ancak vehhabilere karışmaktan,Allah katında değerimin düşmesinden endişeliyim..


  Reklam


  selamun aleyküm. admin arkadaş, bu sualimi siteden kaldırırsanız çook sevinirim. cevap herkese göre degisir. affedersiniz.

 3. Ecir
  Devamlı Üye
  aleykümselam ve rahmetullah.
  silinsin demişsin ama yinede görüş belirtelim..

  ülkemizdede islami ilimden yoksun birçok genç var, bunları bilinçlendirmek için görevlendirilmeniz sizin için bir artıdır.
  mezun olup bu fırsatı değerlendirmeniz daha makbuldur.

 4. FtmaOlmak
  Üye
  Böyle düşündüğünüze gerçekten çok sevindim Allah'ın selamı,rahmeti,bereketi,en güzel isimleri üzerinize olsun.

+ Yorum Gönder