+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Renksiz yapışkan bir sıvı akıyor bunun için gusül abdesti almam gerekiyor mu? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. 13
  Misafir
  Reklam

  Yorum: Renksiz yapışkan bir sıvı akıyor bunun için gusül abdesti almam gerekiyor mu?

  Reklam  Yorum: Renksiz yapışkan bir sıvı akıyor bunun için gusül abdesti almam gerekiyor mu? isimli yazı www.Mumsema.comYorum: Renksiz yapışkan bir sıvı akıyor bunun için gusül abdesti almam gerekiyor mu?
  Beyler ben tam bosalimak kendi durdum ve akmadığı ama yapışkan kokusuz renksiz bi sıvı cıktı acaba gusul gerekirmi

 2. 14
  klav
  Özel Üye

  Yorum: Renksiz yapışkan bir sıvı akıyor bunun için gusül abdesti almam gerekiyor mu?


  Reklam


  Gelen mezi ise gusle gerek yok. Eğer gelen meni ise gusletmek zorundasın.

 3. 15
  Misafir
  Hocam valla çok sağolun. Ben hep gusul alıyordum. Bide ben bazen rüyamda biriyle oynasiyorum ama çiftleşme değil de. Bu durum da ne yapmam gerekir. Bu arada oynasmadan kastım çok affedersiniz elleme, öpüşme, boynunu yalama. Vb.
  Cevabı nizi bekliyorum.

 4. 16
  arifselim
  Yönetici
  Görülen rüya ne olursa olsun ancak meni çıkarsa gusül gerekir yoksa gusül gerekmez. Önemli olan rüya değildir, menin çıkmasıdır.

 5. 17
  Misafir
  Nisanliyim.ve namaz kilan birisiyim.nisanlimin yanina gittigim zaman yapiskan renksiz sivi geliyo damla seklinde .. her defasinda gusul almak zorundamiyim

 6. 18
  emre
  Devamlı Üye
  Büyük ihtimalle gelen mezidir. Mezi gelmesi gusül gerektirmez. Eğer meni geliyorsa gusül gerekir.
  Nişanlınız helaliniz değildir helala harama dikkat ediniz.

 7. 19
  Gül988
  Devamlı Üye
  Selam aleyküm . Yapışkan şeffaf damla şekilinde çıkan sıvı sonradan sarı oluyor . Bu meni olur mu ? Meni kadınlarda sarı renkte geliyor da ondan sordum

 8. 20
  MertK
  Meraklı
  Kadinin menisi acik sari ve seffaftir, eger bu sekilde bir akinti olmadiysa bu meni degildir.

 9. 21
  Misafir
  Sabah kalktıktan sonra bir ıslaklık gördüm. Gece ihtilam olduğumu hatırlamıyorum. Islaklık çamaşırda olduğu için rengini anlayamıyorum ama meni gibi bi kokusu yok, aslında hiç kokmuyor. Mezidir diye kanaat getirdim ama yine de bi sorayım diyorum.

 10. 22
  arifselim
  Yönetici
  Eğer ihtilam olmadıysan ve akan meni değilse bir şeye gerek yoktur. Ama bu durum sık olmuyor ve meni olduğundan şüphe ediyorsan her ihtimale karşı yıkanman doğru olur.

 11. 23
  Misafir
  Her sabah kalktığımda lavaboya gittiğimde idrarımı yaparken sıvı geliyor su gibi beyazda değil bu rüyada görmüyorum bana bir yardımcı olun lütfen

 12. 24
  arifselim
  Yönetici

  Reklam


  Bu gelen ve beyaz olan şeffaf sıvı meni değildir ve gusül gerektirmez. Eğer seni rahatsız edecek derecede fazla bir şekilde akıyorsa doktora görünmen de fayda olabilir.

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

yapışkan sıvı guslü bozar mı

dölün aktığını nasıl anlarız

ömer nasuhi bilmenRenksiz yapışkan sıvırenksiz meniuykuda yapışkan sıvının akması guslü bozarmımastürbasyon olup olmadığını nasil anlicam cok az kaygan