+ Yorum Gönder
3. Sayfa BirinciBirinci ... 23
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Eşim bana el kaldırıyor dinen boşanmam için sebep mi Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir
  Reklam

  Yorum: Eşim bana el kaldırıyor dinen boşanmam için sebep mi

  Reklam  Yorum: Eşim bana el kaldırıyor dinen boşanmam için sebep mi isimli konu Mumsema.com Yorum: Eşim bana el kaldırıyor dinen boşanmam için sebep mi
  Simdi ben karisinin dir dirindan bikmis biriyim napsam susmuyor. Ve hakaret ediyor geri zekali , mal ,salak vb bunlar tartisrken oluyor . tartismalarin cogu gereksiz seylerden cikiyor .. Cogu tartismamda sus demekten yoruluyorum.
  Dayak attinmi diceniz bikac sefer attim malasef .. Nasil oldu itip uzaklastim pesimden gelip olayi daha da buyuttu ve daha cok kavga ettik.. Bu sefer sesi yukseldi butu n apartmana duyurdu .
  Artik taamul edemiyorum bir yasinda kizim var ne yapmaliyim.. Bosanmak cozummu..

 2. Misafir

  Yorum: Eşim bana el kaldırıyor dinen boşanmam için sebep mi


  Reklam


  Erkeklik el kaldirmakla sonra sarilip ozur dilemekle olmuyo bide donup sevdigini soyleyince karsinda bir cocuk varmis gibi soylemekle olmuyo erkek sabrı bilecekki kadin ona kole olsun yoksa o isler oylr olmaz sevgiyi basitlestiriyor erkekler Esini doven bizden degildir diyen efendimizin sozunu unutan erkeklere lafim

 3. Misafir
  Allah yardımcımız olsun . Yine dayak atan eşler pişman olup özür diliyor benim eşimin umrunda değilim ölsem acı çeksen kılını kıpırdatmaz . Altı üstü 1 senelik ewliyim nasıl oldu bu hale geldik bilmiyorum . Tek bildiğim şey ondan nefret ediyorumm .

 4. Misafir
  Eşimle iki yıldır evliyim ve severek evlendim. Öğretmenim çalışmıyorum çocuğum çünkü. Ve şiddet görüyorum ne yapacağı mi şaşırdım. Aileme de anlatamıyorum ama kızım için katlanıyorum. Sürekli yavrumu benden almakla tehdit ediyor. O kadar onur kırıcı bir durum ki ne yapacağı mi şaşırdım. Tavsiyenize ihtiyacım var.abim ünlü bir ilahiyatçı olmasına rağmen konuşamadın konuşamam da.

 5. Misafir
  Allah eşlerine şiddet gösteren erkekleri ıslah etsin , kadın eğer sadece dırdırı için dövülüyorsa yaa bi dinle derdi ne bi dinleyin , çözüm odaklı olun ya kendinizi geliştirin , şiddet gören bi anne nasıl sağlıklı bir birey yetiştirebilir?

+ Yorum Gönder
3. Sayfa BirinciBirinci ... 23
kadının kocasına el kaldırması,  kocaya el kaldırmak günah mı,  karısını döven erkeğin günahı,  kocaya el kaldırmak,  kadina el kaldirmak gunahmi,  dayak yiyen kadın kocasına nasıl davranmalı,  karısını döven adamın günahı