+ Yorum Gönder
5. Sayfa BirinciBirinci ... 245
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Bir müslüman bayan hristiyan bir erkekle evlenmesi günah mıdır? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. rana
  Aciz Kul
  Reklam

  Yorum: Bir müslüman bayan hristiyan bir erkekle evlenmesi günah mıdır?

  Reklam  Yorum: Bir müslüman bayan hristiyan bir erkekle evlenmesi günah mıdır? ile alakalı yazı mumsema.com Yorum: Bir müslüman bayan hristiyan bir erkekle evlenmesi günah mıdır?
  Ayrica cocugunuz ismi bile gevur ismi. Durmus burda dinimi ögretiyorum diyosunuz. Cocugunuz bu konuda dahi ahirette sizden hak talep edebilir.
  Bir celiski icindesiniz ve eminim ic huzurunuz da yok, yoksa buraya önce "bosanmalimiyim" yazip sonra "bosancak degilim" diye yazmazdiniz.
  Dinimize göre klav ve şem'a nin dedigi gibi müslüman bir bayan ile müslüman olmayan bir erkek evlenemez. Ister uyun ister uymayin bu hükmü degistirmicek.


  Nefsi icin ahiretini mahvedenin halina vah ki vah.

 2. Misafir

  Yorum: Bir müslüman bayan hristiyan bir erkekle evlenmesi günah mıdır?


  Reklam


  He erkek kadınla evlenmiş he kadın erkekle evlenmiş ne farkı var.ve bazı kadınlar erkeklerden daha üstün hem güç olarak hem söz geçirme bakımından

 3. rana
  Aciz Kul
  He erkek kadınla evlenmiş he kadın erkekle evlenmiş ne farkı var.ve bazı kadınlar erkeklerden daha üstün hem güç olarak hem söz geçirme bakımından
  Fark mi? Fark konu degil burda Allah böyle diyorsa böyledir anladinmi.
  Zaten sizler gibi insanlar nedeniyle feministlik basini alip gidiyo.
  Eger müslümaniz o zaman Allahin emirlerine uyacaksiniz. Eger degilseniz islamda baskalarin uymasi icin zorlama yoktur sizi inanmaya zorlayamayiz.


 4. Misafir
  Ne kadar saygisizca yazilmis bir yazi. Varnak almak assagilamka vs kullanilan butun kelimeler maco.
  Nasil oluyorda erkek hristiyan kadini kabul etmis oluyor onun inancini vs
  Eger kadin hz isayi tanti olarak goruyorsa biz onunu kabul ediyoruz. Tartismiyorum bile. Ayrica kadinsan kadina degisir beni heralde dinimden alack bi babayigit dah gelmemistir dunyaya. Ama sen aciklama yapan hakkimi sana helal etmesem yeridir aciklamalarini insan gibi yapta millet urkmesin ya da yanlis ohrenmesin.21.yy dogru hala kadina esya ve gereksiz muamelesi yapan sizlerden mutevellit erkegin dedigi olur kadin kimki... yazik

 5. Misafir
  Müslüman erkek hristiyan kadınla evlenirse o kadın çocuğunu hıristiyan yetiştirir. Ne de olsa kadın evde olduğu için çocuğunu eğitir ve erkek işe gittiği icinde zamanı yoktur çocuklarını eğitmek için. Sırf erkeğe helal olsada kadını dinine mecbur edemez, döverse kadın bosanir. Çocuklar hristiyan anne de kalır. Böylece çocuklar hıristiyan dininde yetişir. Buna benzer almanyada bir çok erkekler var. Çocuklar hep anne de kalıyor. Peki bu erkeklere de 100 sopa vurulur karısını dinine zorlayamadigi için. Vede çocuk hristiyan yetiştiği için ahiret gününde babasının yakasına yapışır. Allah yerken doğru yolu göstersin. Amin.

+ Yorum Gönder
5. Sayfa BirinciBirinci ... 245
müslüman bir kızın hristiyanla evlenmesi,  hristiyan bir erkekle evlenmek,  hristiyanla evlenmek günah mıdır,  hristiyan erkekle evlenmek,  müslüman hristiyanla evlenebilir mi,  hristiyanla evlenmek,  müslüman olmayan biriyle evlenmek günahmı