+ Yorum Gönder
3. Sayfa BirinciBirinci ... 23
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Cinsel isteklerimi arzularımı nasıl yenebilirim Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. ->Es Pisman<-
  Kitmir
  Reklam

  --->: Cinsel isteklerimi arzularimi nasil yenebilirim?

  Reklam  --->: Cinsel isteklerimi arzularimi nasil yenebilirim? isimli konu Mumsema.com --->: Cinsel isteklerimi arzularimi nasil yenebilirim?
  @ Ferah36 sagol kardesim bizzat uygulayacagim dediklerini

 2. YaZaROW
  Emekli

  --->: Cinsel isteklerimi arzularimi nasil yenebilirim?


  Reklam


  Allah razı olsun. Bakın bir konu nelere mal oldu. Hacet namazını Allah'ın izniyle deneyeceğim ve mürşidimi arayacağım inşaAllah. Peki siz yaptınız mı? Yapan bilen birinden duydunuz mu? Yaşanacakları yaşayanlardan duyarsak en azından yapmadan önce bilgimiz olur ve niyetimiz kalbimizde belirir. Bilirsiniz; ameller niyetlere göredir.

  Selam ve dua ile


 3. EzeLi_NuR
  Devamlı Üye
  Abicim (benden yaşça büyüksünüz)sen nefsinle savaşa başlamışsın asla yılma şeytan her türlü tuzağı çıkarır karşına ama pes etme zikir ve ibadeti bırakma dünyalık hevesler için ahireti mahvetmek ahmaklıktır unutma...!

 4. Misafir
  arkadaşlar benim nefsimde beni bir türlü rahat bırakmıyor ama kaç zamandır sorup soruşturup arıyorum aldığım net cevap şu oldu bir alimin yanına git manevi olarak sana destek versin yol göstersin imanın kuvvetlenene kadar onu gözetiminde ol ALLAHIN izniyle olur ama daha denemedim

 5. Misafir
  Bende aynı durumdayım.İşin ilginç tarafı ben bir bayanım ve yaptığımdanda zevk alma gibi bir durumum yok.Neden yapıyorum o zaman bilmiyorum.Eşimin yüzüne bakamaz oldum.Kendimden utanıyorum.Kurtulmak istesemde olmuyor.Günahlar bana mutluluk veriyor.Bazen Allaha(tövbe haşa)inancımı kaybettiğimi hiç birşeyi düzeltemeyeceğimi düşünüyorum ve bunları düşünmek bile beni korkutuyor.İmam hatip mezunuyum.Kuranlı imanlı bir ailenin çocuğuyum ama ben neden böyleyim ne yapacağım bilmiyorum.Allahım bana hidayet ver ne olur ne olur

 6. Misafir
  Gece namazı kıl ağlayarak dua et, bu da şehveti kesiyor. Ağlayarak tövbe ve dua edersen manevi doygunluğa erişirsin ve çok fazla yemek yemekte istemez ayrıca canın. Birde ne yapın edin eşinizle aranızı düzeltin yoksa bu iş zor .

 7. Misafir
  SELAMÜN ALEYKÜM arkadaşlar öncelikle o sıkıntı her ibadet eden ve inanan mümine olur.sabır edip devamlı azmış nefsin şehvetinden HZ.ALLAH AZZE VE CELLE'ye Tealaya sığınmak yardım istemek.hocalarımız takva sahibidir.onlarlada sorabilirsiniz.

 8. Misafir
  Ben oruç tutunca daha da kuduruyor. Onun için üç dört gün hiç bir şey yemeden tuttuğum oruçta ancak unutabiliyorum. Oruç herkese iyi gelmeyebilir alternatif olarak sürekli kendini bir iş ile meşgul etmelisin. Yoksa boş kalınca yine aynı şeyleri fısıldamaya başlar...

 9. Misafir
  geceleri allahu zikret

+ Yorum Gönder
3. Sayfa BirinciBirinci ... 23
nefsimi nasıl yenebilirim,  nefsimi nasıl yenerim,  nefsimizi nasıl yeneriz,  nefsi nasıl yeneriz,  nefsimizi nasıl yenebiliriz,  insan nefsini nasıl yener,  nefsi nasil yenerim