+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Bana iftira atanın başına türlü türlü sıkıntılar musibetler geliyor vicdanım hiç rahat değil Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. ıcanbelıeve
  Üye
  Reklam

  Bana iftira atanın başına türlü türlü sıkıntılar musibetler geliyor vicdanım hiç rahat değil

  Reklam

  Bana iftira atanın başına türlü türlü sıkıntılar musibetler geliyor vicdanım hiç rahat değil Mumsema şahsıma çok iyi tanıdığım biri tarafından ağır bir iftira atıldı.bunun sonucunda eşimle aram bozuldu gerçek sonra meydana çıktı ancak ben o şahıs yüzünden çok sıkıntı çektim çok gözyaşı döktüm şimdi o insanın başına türlü türlü sıkıntılar musibetler geliyor ve ben beddua etmediğim halde kendimi suçluyorum.acaba ne yapmam gerekir.

 2. Şems-i Tebriz
  Genç Sufi

  --->: Bana iftira atanın başına türlü türlü sıkıntılar musibetler geliyor vicdanım hiç rahat değil


  Reklam


  Kendinizi suçlamanıza gerek yok.
  ALLAH(C.C) sadece adaleti sağlıyor.Eğer size yaptıkları yüzünden cezalandırılmasaydı bu onun ahireti için kötü olurdu.Ve de başkalarına da aynı şeyleri yapardı.İçiniz rahat olsun.Rabb'ın işine karışılmaz.


 3. YaZaROW
  Emekli
  Evet. Dünyada cezasını çekmesi daha iyi. Onun adına sevinmelisin. Cehennemde yanacağına dünyada versin cezasını Rabbim.

 4. ebediyyetyolcusu
  Emekli
  Mü'min erkeklere ve mü'min kadınlara irtikab etmedikleri (bir suç) sebebiyle eziyet edenler ise, gerçekten bir iftira ve açık bir günah yüklenmişlerdir. (Ahzab Suresi, 58)

 5. Mürid74
  Devamlı Üye
  Degerli Kardesim,

  Andolsun ki sizi biraz korku ve açlıkla, bir de mallar, canlar ve ürünlerden eksilterek deneriz. Sabredenleri müjdele.(Bakara 2/155)

  Görmüyorlar mı ki, onlar her yıl bir veya iki kere belâya çarptırılıp imtihan ediliyorlar. Sonra ne tövbe ederler, ne de ibret alırlar.(Tevbe 9/126)

  Allah’ın izni olmaksızın hiçbir musibet başa gelmez. Kim Allah’a inanırsa, Allah onun kalbini doğruya iletir. Allah, her şeyi hakkıyla bilendir. (Tegabun 64/11)


  Allah (c.c.) yardimcimiz olsun!!!

+ Yorum Gönder
iftira atanın sonu,  iftira atana beddua,  iftira atanların sonu