+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Ameliyat olmak istiyorum ama tereddütlüyüm Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. ıcanbelıeve
  Üye
  Reklam

  Ameliyat olmak istiyorum ama tereddütlüyüm

  Reklam

  Ameliyat olmak istiyorum ama tereddütlüyüm Mumsema Arkadaşlar uzun zamandır burnumun yapısı yüzünden nefes alma problemi yaşıyorum ayrıca sağlık sorunlarım başladı ama bunun için estetik olmam gerekiyor acaba caiz olur mu bunu öğrenmek istiyorum.Teşekkürler

 2. imamhatipli42
  Ölüm var Ölüm

  --->: Ameliyat olmak istiyorum ama tereddütlüyüm


  Reklam


  Arkadaşlar uzun zamandır burnumun yapısı yüzünden nefes alma problemi yaşıyorum ayrıca sağlık sorunlarım başladı ama bunun için estetik olmam gerekiyor acaba caiz olur mu bunu öğrenmek istiyorum.Teşekkürler

  Senin yaptıracağın ameliyat esteik ameliyatı değildir kardeşim. Nefes alma probleminden bahsediyorsun hiçbir sakıncası yoktur ameliyat olabilirsin. Allah cc acil şifalar ihsan etsin.

 3. ıcanbelıeve
  Üye
  cevap için teşekkürler ama yinede içim hiç rahat değil günaha girerim diye korkuyorum

 4. esin-ti
  ♥• ραyLαşмακ güzéLdiя •♥
  bu ameliyatı yaptırırken ki niyetiniz , beğenmediği yerini değiştirmek için estetik olmak değil ; sağlığınıza çözüm bulmak.
  Rabbim şifa versin..

 5. gugu
  Devamlı Üye
  bu keyfi bir ameliyat degil , neden günah olsun, insallah ameliyatdan sonra rahatlarsin,
  seni çok iyi anliyorum, üç sene önce bende ameliyat oldum burnumdan ama dis görünümde hiç belli degil, ne yazikki tamamen rahatlamadim yine rahat nefes alamiyorum, ilaçlar yetersiz kaliyor, doktor belki tekrar ameliyat gerekir diyor ama yine ise yaramaz diye korkuyorum.

 6. ıcanbelıeve
  Üye
  teşekkür ederim.dualarınızı bekliyorum.bende de aynı korku var çünkü 8 sene önce ameliyat oldum ancak rahatsızlığım tekrarladı.çok acı ve ağrı veren bir ameliyat.yaptırdığım takdirde olumlu gelişme yaşamazsam o kötü olur.

+ Yorum Gönder