+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden İbadetime devam edemiyorum. devamlı ibade konusunda Lütfen Yardım Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. mustafakonur
  Üye
  Reklam

  İbadetime devam edemiyorum. devamlı ibade konusunda Lütfen Yardım

  Reklam

  İbadetime devam edemiyorum. devamlı ibade konusunda Lütfen Yardım Mumsema Merhaba ben Mustafa 12 yaşındayım İZMİR'de oturuyorum, bir kaç ay önce annemin ailesini görmeye MARDİNE Gittim orada " Kuran-ı Kerim okumayı, namaz kılmayı ve birçok İSLAM ile ilgili şeyler öğrendim . 4-5 gün önce İzmire e geri geldim , Başbakanımız Recep Tayip Erdoğan'ın dediği doğru çıktı "GAVUR İZMİR" İzmire geldi huyum değişti . Sabah namazı dışında hiç bir namazı aksatmayan ben İzmirde neredeyse hiç namaz kılmıyorum Hergün Kur-an okuyan ben artık neredeyse hiç okumuyorum Her Yatsı Teravhi'ye giden ben şimdi hiç gitmiyorum Her seferinde Mustafa ne yapıyorsun diyorum kendime ama Hala devam . İlk geldiğim gün zaten Din'den uzaklaşacağımı anladım , o gün ağladım Lütfen yardım edin eski halime nasıl döneceğim, ne yapabilirim.Burası beni değiştirdi ALLAH rızası için yardım edin ?


 2. Galus
  Özel Üye

  --->: İbadetime devam edemiyorum. devamlı ibade konusunda Lütfen Yardım


  Reklam


  Merhaba ben Mustafa 12 yaşındayım İZMİR'de oturuyorum, bir kaç ay önce annemin ailesini görmeye MARDİNE Gittim orada " Kuran-ı Kerim okumayı, namaz kılmayı ve birçok İSLAM ile ilgili şeyler öğrendim 4-5 gün önce İzmire e geri geldim , Başbakanımız Recep Tayip Erdoğan'ın dediği doğru çıktı "GAVUR İZMİR" İzmire geldi huyum değişti Sabah namazı dışında hiç bir namazı aksatmayan ben İzmirde neredeyse hiç namaz kılmıyorum Hergün Kur-an okuyan ben artık neredeyse hiç okumuyorum Her Yatsı Teravhi'ye giden ben şimdi hiç gitmiyorum Her seferinde Mustafa ne yapıyorsun diyorum kendime ama Hala devam İlk geldiğim gün zaten Din'den uzaklaşacağımı anladım , o gün ağladım Lütfen yardım edin eski halime nasıl döneceğim, ne yapabilirimBurası beni değiştirdi ALLAH rızası için yardım edin ?
  iyi arkadaşlar edin çok faydası olur.
  ilim meclislerine mutlaka katıl

 3. YaZaROW
  Emekli
  Onları söylemesi kolay geliyor fakat o meclislerden arkadaş olmayınca medeni cesaret meselesiyle o mümkün olmuyor okullar açılınca. Ben sana şöyle bir tavsiye vereyim. Ben de sana çok yakın bir yerde oturuyorum. Balıkesir de İzmir gibi bir şehir. Fakat ben namazları öğrenip kazlarla vesaire teravih falan kılmaya başladım. Ne şanslısın ki yaşın daha küçük. Telafi şansın var. Bu sitede çok vakit geçir. Sana ilham verecektir. Sohbetleri oku ve katıl.

+ Yorum Gönder
namaza devam edemiyorum