+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Neden bazı hocalar sakal sünnet ve çalgılı müzik helal derken diğer bazıları sakal vacib, çalgılı müzik haram diyor? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. sorularla islam
  Devamlı Üye
  Reklam

  Neden bazı hocalar sakal sünnet ve çalgılı müzik helal derken diğer bazıları sakal vacib, çalgılı müzik haram diyor?

  Reklam

  Neden bazı hocalar sakal sünnet ve çalgılı müzik helal derken diğer bazıları sakal vacib, çalgılı müzik haram diyor? Mumsema Neden bazı hocalar sakal sünnet ve çalgılı müzik helal derken diğer bazıları sakal vacib, çalgılı müzik haram diyor?

 2. Shakra-21
  Üye

  --->: Neden bazı hocalar sakal sünnet ve çalgılı müzik helal derken diğer bazıları sakal vacib, çalgılı müzik haram diyo


  Reklam


  “Allahu Teala ilmi, çekip alarak değil, âlimleri çekip alarak bitirir. Âlim kalmayınca, insanlar cahil liderler edinirler. Bunlar da kendilerine sorulan sorulara bilmeden fetva verirler, hem kendileri sapıtır, hem de başkalarını saptırırlar.” (Buhari, Müslim)

  Buda biseymi yani..Günes gibi sirk oldugu ortada olan fiillere hic bir delil getirmeden vaciptir diyenler dahi var..üstelik bu insanlara hocaefendi deniliyor..Durum budur..

 3. No_Nıckk
  Üye
  afedersiniz ama ya çok aptallar yada karıştırmak için kendilerini çok akıllı sanıyorlar hayırlısı bakalım nereye kadar gidecek

+ Yorum Gönder