+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Çocuklarımıza çizgi film izlettirmemizin sakıncası var mı? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. sorularla islam
  Devamlı Üye
  Reklam

  Çocuklarımıza çizgi film izlettirmemizin sakıncası var mı?

  Reklam

  Çocuklarımıza çizgi film izlettirmemizin sakıncası var mı? Mumsema Çocuklarımıza çizgi film izlettirmemizin sakıncası var mı?

 2. VanLi*
  Devamlı Üye

  --->: Çocuklarımıza çizgi film izlettirmemizin sakıncası var mı?


  Reklam


  yararlı ve bilgili çizgi filmlerde sakınca olmaz aksine yararlı olur.en iyisini siz seçbilirsiniz.

 3. esin-ti
  ♥• ραyLαşмακ güzéLdiя •♥
  dini unsurlara aykırı olmayanı izletmenin ne sakıncası olabilir ki??
  öğretici çizgi filmler var..

 4. Smyy.
  Üye
  Televizyonla büyüyen ve şu anda ebeveyn olan birinci neslin seyrettikleri aynı şeyler mi ? Anne babalara , zamanında öylesine zararsız , öylesine masum şeyler seyrettirdik ki , şimdi herşeyden sakındıkları o biricik yavrularını , ekranında çizgi film gördükleri televizyonun karşısına kendi elleriyle oturtuyorlar . Öyle ya , çizgi filmden ne zarar gelebilir ki ? Çünkü onların zamınında sonunda hep '' gölgerin gücü adına '' ''Hayra yoran yorulmaz ''. diyen Polyana'dan başka bir şey yoktu . Fakat artık işler değişti sebebi tam anlaşılamayan ve aslında önemli de olmayan bir intikam duygusu , intikam hissinin verdiği bir öfke , öfkeden kaynaklanan sınırsız şiddet , şimdiki çizgi filmlerin ana konusu oldu ...
  Kara kutu operasyonu adlı kitaptan alıntıdır..
  İşinize yarayacak daha çok bilgi var bu kitapta sadece çizgi film hakkında değil televizyonun insanlar üzerinde yarattığı etkisi hakkında şahsen ben kitabı okuduktan sonra daha az tv izlemeye başladım kitabı okumanızı tavsiye ederim ..

 5. HİZMETKAR
  Devamlı Üye
  Çocuklarımıza çizgi film izlettirmemizin sakıncası var mı? Görüntülü Video+ Yorum Gönder