+ Yorum Gönder
8. Sayfa BirinciBirinci ... 578
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Genç bir kızın üniversite okumasını ne kadar doğru buluyorsunuz? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. YaZaROW
  Emekli
  Reklam

  --->: Genç bir kızın üniversite okumasını ne kadar doğru buluyorsunuz?

  Reklam  --->: Genç bir kızın üniversite okumasını ne kadar doğru buluyorsunuz? sekizinci sayfa yazısı mumsema.com --->: Genç bir kızın üniversite okumasını ne kadar doğru buluyorsunuz?
  Arkadaşlar ramazanın son günü. Bitsin ondan sonra yine yapmayın ama en azından o zaman daha müsait olur ki hiç olmaz ya . Sakin olun biraz, herkes savunduğu değerleri hınçla anlatıyor. Kibarlıkla anlatılsa sonuca varacaksınız.

 2. Misafir

  Cevap: Genç bir kızın üniversite okumasını ne kadar doğru buluyorsunuz?


  Reklam


  Ben karma bir Anadolu lisesine gidiyorum.Ferace giyiyorum.Örtü sağa sola bakmıcak şekilde ve yakamdan sarkıtıyorum.Ne bakıyorum ne de baktırıyorum.Ve ileride doktor olmak istiyorum.Dersime de çalışıyorum.Annem bile bana öcü gibisin diyo ama ileride filistinli kardeşlerimizi amalliyat etmenin hayali beni ayakta tutuyor

 3. Misafir
  müslüman okuyup bir yerlere gelmesi farz değil hele hele kadının hiç değil. bu söylediğin erkek için gerekli zira islamda kadın yönetici olamaz.

 4. semaNur
  Üye
  selamun aleyküm kardeşim bende hafız olmak ıstıyorum yalnız nerelerde görev yapacam bilmiyorum birde üniversite mezunu olmak zorundamıyım cevaplarsanız çok seviniri

 5. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam. Hafız olmak için üniversite mezunu olmak zorunda değilsin. Hafızlık yapmak istiyorsan bir müftülüğe giderek bilgi almalısın. Onlar sana uygun bir yol gösterir yardımcı olurlar.

 6. semaNur
  Üye
  yardımcı olurmusun acaba hafızlık nerelerde görev alır

 7. arifselim
  Yönetici
  Hafız olan bayanlar diyanet teşkilatında çeşitli alanlarda görevlendirilirler. Özellikle kuran kursu öğreticiliğinde görev alırlar. Bu konuda en doğru bilgiyi bir müftülüğe giderek veya telefonla arayarak bilgi alabilirsiniz.

 8. Misafir
  ben de lise ogrencisiydim 11.sinifta birakmak zorunda kaldim ve çok pişmanim üstelik çok mutsuzum ne yapmaliyim sizce kendimi nasil avutmaliyim

 9. Misafir
  bende lise ogrencisiydim ve birakmak zorunda kaldim ama çok pişmanim

 10. Misafir
  selamun aleykum ben üçüncü sınıf üniversite öğrencisiyim en büyük istegim haram nazar haram kelamdan uzak durarak iffetli bir bayana yakişir bir şekilde okulumu bitirmek ama halim tavrım çok farklı anlaşılıyor hocalarım bile ruhsal sorunlarım olduğunu düşünüyor bu durum beni çok üzüyor nasıl davranmam gerektiğini bazen bilmiyorum bana yardımcı olmanızı istiyorum.

+ Yorum Gönder
8. Sayfa BirinciBirinci ... 578
kızların üniversite okuması,  üniversite okumak caiz mi,  kiz cocuk üniversite okuyabilir mi,  kizlarin okumasi caiz midir,  bir kızın üniversite ,  dindar kızların üniversitede okurken dikkat etmesi gerekenler,  kizlarin universite okumasi dogrumu