+ Yorum Gönder
8. Sayfa BirinciBirinci ... 578
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Genç bir kızın üniversite okumasını ne kadar doğru buluyorsunuz? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. YaZaROW
  Emekli
  Reklam

  --->: Genç bir kızın üniversite okumasını ne kadar doğru buluyorsunuz?

  Reklam  --->: Genç bir kızın üniversite okumasını ne kadar doğru buluyorsunuz? sekizinci sayfa yazısı mumsema.com --->: Genç bir kızın üniversite okumasını ne kadar doğru buluyorsunuz?
  Arkadaşlar ramazanın son günü. Bitsin ondan sonra yine yapmayın ama en azından o zaman daha müsait olur ki hiç olmaz ya . Sakin olun biraz, herkes savunduğu değerleri hınçla anlatıyor. Kibarlıkla anlatılsa sonuca varacaksınız.

 2. Misafir

  Cevap: Genç bir kızın üniversite okumasını ne kadar doğru buluyorsunuz?


  Reklam


  Ben karma bir Anadolu lisesine gidiyorum.Ferace giyiyorum.Örtü sağa sola bakmıcak şekilde ve yakamdan sarkıtıyorum.Ne bakıyorum ne de baktırıyorum.Ve ileride doktor olmak istiyorum.Dersime de çalışıyorum.Annem bile bana öcü gibisin diyo ama ileride filistinli kardeşlerimizi amalliyat etmenin hayali beni ayakta tutuyor

 3. Misafir
  müslüman okuyup bir yerlere gelmesi farz değil hele hele kadının hiç değil. bu söylediğin erkek için gerekli zira islamda kadın yönetici olamaz.

 4. semaNur
  Üye
  selamun aleyküm kardeşim bende hafız olmak ıstıyorum yalnız nerelerde görev yapacam bilmiyorum birde üniversite mezunu olmak zorundamıyım cevaplarsanız çok seviniri

 5. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam. Hafız olmak için üniversite mezunu olmak zorunda değilsin. Hafızlık yapmak istiyorsan bir müftülüğe giderek bilgi almalısın. Onlar sana uygun bir yol gösterir yardımcı olurlar.

 6. semaNur
  Üye
  yardımcı olurmusun acaba hafızlık nerelerde görev alır

 7. arifselim
  Yönetici
  Hafız olan bayanlar diyanet teşkilatında çeşitli alanlarda görevlendirilirler. Özellikle kuran kursu öğreticiliğinde görev alırlar. Bu konuda en doğru bilgiyi bir müftülüğe giderek veya telefonla arayarak bilgi alabilirsiniz.

+ Yorum Gönder
8. Sayfa BirinciBirinci ... 578
kızların üniversite okuması,  kiz cocuk üniversite okuyabilir mi,  dindar kızların üniversitede okurken dikkat etmesi gerekenler,  üniversite okumak caiz mi,  kizlarin okumasi caiz midir,  kizlarin universite okumasi dogrumu,  kız olarak üniversite okumak