+ Yorum Gönder
5. Sayfa BirinciBirinci ... 2456 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Genç bir kızın üniversite okumasını ne kadar doğru buluyorsunuz? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. YaZaROW
  Emekli
  Reklam

  --->: Genç bir kızın üniversite okumasını ne kadar doğru buluyorsunuz?

  Reklam  --->: Genç bir kızın üniversite okumasını ne kadar doğru buluyorsunuz? ile alakalı yazı mumsema.com --->: Genç bir kızın üniversite okumasını ne kadar doğru buluyorsunuz?
  Tam yerinde bir laf sağ olasın.

 2. gugu
  Devamlı Üye

  --->: Genç bir kızın üniversite okumasını ne kadar doğru buluyorsunuz?


  Reklam


  alinti
  "Burası Türk yurdu arkadaşım,arabın örtüsü burda geçmez"
  bu yaziyi okuyunca sinirlerim tepeme çikdi, böyle düsünen biri bu forumda ne ariyor merak ettim, ne demek ya arabin örtüsü? bir müslüman bayana basörtü farz, ben Fransiz yurdunda kaldigim halde çok rahat basimi örtüyorum, bazen Fransizlar merak ettiginden soruyorlar nedenini ama çogu kez saygi duyuyorlar kapanmama ne yazikki Türkiyede o kadar rahat degil. Bazi arkadaslar okumaya buraya geliyor, hayret bir sey musluman ulkeden hristiyan ülkeye gelip siginiyorlar. Allah yardimcimiz olsun, insallah Türkiyede durum degisir.
  Allah sabir versin kapanmak isteyen kardeslerime ve okumak için açilanlari affeder insallah.

 3. EzeLi_NuR
  Devamlı Üye
  Batı-kafir özentisi diyerek Atatürk'ü kastediyorsan çok ayıp ediyorsun.O,Türk'ün büyük kurtarıcısıdır.Çöl bedevileri gibi giyinmeye devam mı etseydik?Necip fazıl,mehmet şevket eygi,fethullah gülen gibi abd uşakları;kimin batı-kafir özentisi olduğunu göstermeye yeter.Ayrıca Fatih Sultan Mehmet de aydın biriydi,resim yaptırmak caiz mi değil mi?Fatih niye kendi tablosunu yaptırdı.Çok kültürlü olduğunuz belli.Size bir çözüm önerim var:Hapsedin kadınların hepsini,böylece tahrik olmaz günaha da girmezsiniz

  yazıyı okurken gülmekten alamadım kendimi çok komiksin kardeş ...!

 4. betafix
  huzur yüreğinde saklı
  bayan kardeşlerimiz hamile olduğunda hastane hastane bayan doktor arıyor..kızlarımız okutulmadığında geleceğe nasıl hazırlanırız bu sorunu nasıl çözeriz söylermisiniz?
  edepli ve kendini bilerek,neden olmasın..bayan kardeşlere soruyorum erkek bi doktorumu bayan bi doktorumu tercih edersiniz?


 5. EzeLi_NuR
  Devamlı Üye
  Bayan doktor tabi ki ama zaten o meslek için yanıp tutuşan ve başını açıp ya da zaten açık olarak okuyup doktor olanlar var bu herkesin kendi seçimi her dönemde bayan doktor bulunur elbette fakat hizmet adı altında;inancımızdan taviz vereceksek,bunun adı hizmet olmaz...... Risale-i Nur'dan bir cevap vereyim müsaadenizle;

  ''Amelinizde rıza-yı İlahi olmalı. Eğer O razı olsa, bütün dünya küsse ehemmiyeti yok. Eğer O kabul etse, bütün halk reddetse tesiri yok. O razı olduktan ve kabul ettikten sonra, isterse ve hikmeti iktiza ederse, sizler istemek talebinde olmadığınız halde, halklara kabul ettirir. Onları da razı eder."

  SELAM VE DUA İLE...


 6. denizburak
  Üye
  Karrdeşim uyduruk Türkçü diye hakaret etmişsiniz.Ayrıca ben yazımda komik bir şey göremedim.Araplar gerçekten çok modern insanlar,Ecyad Kalesini yıkıp yerine ne güzel modern bir otel yaptılar değil mi?

 7. denizburak
  Üye
  Fatih Sultan Mehmet Han'ın resimdeki kıyafeti padişah kaftanı ve kavuğudur.

 8. EzeLi_NuR
  Devamlı Üye
  Necip fazıl,mehmet şevket eygi,fethullah gülen gibi abd uşakları;kimin batı-kafir özentisi olduğunu göstermeye yeter.
  yazının tamamı komik aslında ama bu daha komik geldi...!

 9. denizburak
  Üye
  yalan mı bu herifler amerikancı değil mi?

 10. EzeLi_NuR
  Devamlı Üye
  biraz daha düzgün üslupla konuşursanız sevinirim burası ağzınıza gelen herşeyi söyleyebileceğniz bir ortam değil o sizin ve sizin gibilerin düşüncesidir pekte ilgilendirmiyor sadece komik geliyor...!

 11. denizburak
  Üye
  kardeşim gerçeklerin neresi komik?

 12. VanLi*
  Devamlı Üye

  Reklam


  Burası Türk yurdu arkadaşım,arabın örtüsü burda geçmez.

  kimsin sen ne sıfatla böyle yazarsın .!!!!!!!


  Kendine gel her yolunu kaybedenin gelip öteceği yer değil burası.

+ Yorum Gönder
5. Sayfa BirinciBirinci ... 2456 ... SonuncuSonuncu
kızların üniversite okuması,  üniversite okumak caiz mi,  kiz cocuk üniversite okuyabilir mi,  kizlarin okumasi caiz midir,  bir kızın üniversite ,  dindar kızların üniversitede okurken dikkat etmesi gerekenler,  kizlarin universite okumasi dogrumu