+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden İdrardan sonra gelen sıvı yıkanmayı gerektirir mi? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir
  Reklam

  Cevap: İdrardan sonra gelen sıvı yıkanmayı gerektirir mi?

  Reklam  Cevap: İdrardan sonra gelen sıvı yıkanmayı gerektirir mi? isimli yazı www.Mumsema.comCevap: İdrardan sonra gelen sıvı yıkanmayı gerektirir mi?
  Sabah kalktığımda tuvalete giriyorum ve en sondan yapiskan sıvı geliyor gusul gerektirirmi

 2. Selam2
  Devamlı Üye

  Cevap: İdrardan sonra gelen sıvı yıkanmayı gerektirir mi?


  Reklam


  Gelen 1-2 damlalık sıvı mezidir. Mezi gusül gerektirmez.

 3. Misafir
  ben lavaboya gittigimde idrarla birlikte renksiz ince idrar gibi bir sivi geliyor bu nedir

  Bn sabahlari kalkinca penisimi kontrol ediyorum cis yapmadan once sivi gelmiyor ama cis yaptiktan sonra biraz bkliyince ve 40 adim fln atinca kontrol ediyorum bi sivi geliyor disari bakinca dol gibi uzuyo gusulu gerektirir mi

 4. emre
  Devamlı Üye
  Bunun tesbitini sizin yapmanız gerekir. Büyük ihtimalle gelen mezidir gusül gerekmez.

 5. Misafir
  Büyük tuvalet veya ıkınarak yapılan tuvalet anında penisten yapışkan beyaz sıvı gelmesi vücuttaki fazla kolesterolün dışarı atılmasıdır. Bu nedenle gusul abdesti bozulmaz, namaz abdesti doğal olarak bozulur.

 6. Misafir
  Ya kardeşim bak ben idrarimi yaptim sonra bi dokunuyum dedim renksiz su renginde sunen bi sivi geliyor ve azmadimda hic bir gun once gusul almistim gusul gerektirir mi?

 7. klav
  Üye
  Gusülden önce idrara çıkmışsın tekrar gusül alman gerekmez.

 8. Misafir
  Internette gezerken kadın resimleri vb. Şeyler gördüm şehvetlensem de herhangi bir sıvı gelmedi fakat idrarımı yaptıktan sonra bir sıvı geldi fışkırmadı ve ya şehvetle akmadı ne gusül gerektir mi.

 9. klav
  Üye
  Mezi gelmesi gusül gerektirmez. Anlatımına göre mezidir ve gusle gerek yoktur.

 10. Player_32
  Üye
  Selamunaleyküm Hocam. Ben Gusül icin girdim banyoya idrarimi yaptim tuvalete ve sonunda herzaman ki gibi sonunda yapiskan sivi cikti ve her kendimi zorladigimda geliyo ve geldi neyse bitti ve ellerimi yikamaya gittim bidaha cikti sildim ve banyoya gittim gusül aldim sonra ciktim malum yerimin ucunu elledim cok az sivi sündü gusül almam gerekirmi

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
idrardan sonra gelen sıvı,  idrardan sonra gelen beyaz sıvı,  idrardan sonra gelen sıvı guslü gerektirir mi,  çişten sonra gelen sıvı,  idrardan sonra gelen yapışkan sıvı,  idrardan sonra gelen yapışkan sıvı gusül gerektirir mi,  sidikten sonra gelen sıvı