+ Yorum Gönder
5. Sayfa BirinciBirinci ... 2456 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Evlilik dışı çocuk konusunda ne yapmalıyım sizce? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Şems-i Tebriz
  Genç Sufi
  Reklam

  --->: evlilik dışı çocuk konusunda ne yapmalıyım sizce?

  Reklam  --->: evlilik dışı çocuk konusunda ne yapmalıyım sizce? ile alakalı yazı mumsema.com --->: evlilik dışı çocuk konusunda ne yapmalıyım sizce?
  Kardeş sana verdiğim linke tıkla işine yarıyan Esma'yı seç.Mesela Ya Cami.Oku işe yaradığını göreceksin.Nihat Hatipoğlu hocamızdan tavsiyedir.

  http://www.mumsema.com/misafir-sorul...-zikirler.html


 2. inadına759
  Üye

  --->: evlilik dışı çocuk konusunda ne yapmalıyım sizce?


  Reklam


  ıns kardesım gecer..herkesın fıkırlerını beklıyorum..

 3. inadına759
  Üye
  çevremdekı bazı ınsanlarda bu kısıye cocugu baskasına verdıgını soyleyıp yenıden baslangıc yap ve nıkah ıcın zorla hamıle kal dıyorlar..sacma geldı bana arkadaslar..

 4. inadına759
  Üye
  arkadaslar kendısının benle dalga gectıgını tekrar amacının umıt verıp ayrılmak oldugunu soledı ve bunuda yaptı.ben artık dayanamıyorum bu kadar acıya.onun yuzunden bebegımı kaybedıyordum az kalsın..ben zorlada olsa büyü yaptırıp evlenmeyı dusunuyorum cok gunah bılıyorum mevlam affetsın caresızım cok.cocugumla kaldım bır basıma destek cıkan yok.hayatımda ılk defa yaptırcam hıc yaptırmadım tutarsa tutar mevlam affetsın neolur arkadaslar on yargılı davranmayın bana benım durumumu dusunun

 5. Desert Rose
  Silent and lonely rains
  artık dayanamıyorum bu kadar acıya.onun yuzunden bebegımı kaybedıyordum az kalsın..ben zorlada olsa büyü yaptırıp evlenmeyı dusunuyorum cok gunah bılıyorum mevlam affetsın caresızım cok.cocugumla kaldım bır bas


  Aman sakın ha kardeş böyle işlere sakın kalkışma
  dünyanıda ahiretini de karartırsın aşağıdaki
  Ayeti Kerimeleri oku sakın haaa!...yapma!!!.


  Büyü ile uğraşanlar; şeytanın adımlarına tâbî olarak ona kul olanlardır.


  51/ZARİYAT-56: Ve mâ halaktul cinne vel inse illâ li ya'budûn(ya'budûni).
  Biz, insanları ve cinleri başka bir şey için değil; Bize, kul olsunlar diye yarattık.
  36/YASİN-60: E lem a'had ileykum yâ benî âdeme en lâ ta'buduş şeytân(şeytâne), innehu lekum aduvvun mubîn(mubînun).

  Ey Âdemoğulları! Ben, sizlerden şeytana kul olmayacağınıza dair ahd almadım mı? Muhakkak ki; o (şeytan), size apaçık bir düşmandır.

  36/YASİN-61: Ve eni'budûnî, hâzâ sırâtun mustekîm(mustekîmun).
  Ve Ben, sizden Bana kul olmanıza (dair ahd almadım mı?) Bu da Sıratı Mustakîm (üzerinde bulunmak)tır.

  Büyüyü yapmak da, yaptırmak da Allah katında çok büyük suçtur. Büyü yapanların, büyüye ait bilgileri satın alan ve onunla çıkar sağlayan kimselerin ahrette bir nasibi olmadığını belirtiyor Allahû Tealâ. Onlar cehennemin en aşağı katına gidecek olan onlardır.

 6. inadına759
  Üye
  evet bılıyorum ama burda ben cok acı cekıyorum kac aydır hıc bır gelısme yok hep aynı babasız bır cocuk buyutmek ıstemıyorum..

 7. Şems-i Tebriz
  Genç Sufi
  Bu nasıl bir insan ya ne kadar vicdansız.Rabbim hidayet versin.Kardeş onunla evlensen bence herşey daha kötü olucak.Sen onla evlenince sana bakacağınımı zannediyorsun.Bence ondan uzak dur.Şimdi bu çocuk nedeniyle bir kere öldün ama onla evlenirsen 1000 kere ölürsün.Çocuğunu büyüt elbet ilerde seninle olucak bir bey karşına çıkar.Bu dünyada kötüler varsa iyilerde var.

 8. inadına759
  Üye
  çocugum dogacak ona verecek bır soyadım bıle yok.babası bıle yokkı varda yok.mahkemeyle olmuyor surec uzun cocugum 2yasında babasını tanısın ıstemıyorum pıskolojısı alt ust olur bunu ona yapamam ee napyım evlatlıkmı vereyım bebegımı?yoksa buyumu yaptırıyım carem yokkı buyuyle onun bana donecegını sanmıyorum ınancım yok ama denemekte fayda var dıye dusunuyorum suankı durumum okadar kotukı

 9. Desert Rose
  Silent and lonely rains
  Kardeşin bu adamın peşini bırak,böyle bir insandan hala ne bekliyorsun ki?
  Bence kurtulduğuna sevin.Hele bir bebeğini dünyaya getir Allah c.c sana ve masum bebeğine bir kapı açar,zaten felaketini hazırlamışsın daha beter batma böyle haram işlerleri yapmayı tasarlıyacağına Allah c.c ya yana yakıla dua et senin şimdi duaların red olunmaz İnşaAllah.
  Allah c.c bol,bol af dile ve bebeğini sağsalim doğurmaya bak
  çünkü onun hayatından sen mesulsun o karaktersiz adam değil...

 10. inadına759
  Üye
  kendı cocugu oldugunu ıspat ettıgımde bakar bakmak zorunda kardesım.suan gene hattını degıstırmıs dunyanın hakaretını soleyıp kapattı beklemek suc oldu.ben hayatımda cocugumun babasından baska brıısnı ıstemıyorum.uvey baba elınde buyutmek ıstemıyorum

 11. Şems-i Tebriz
  Genç Sufi
  desert.rose kardeşime katılıyorum.Çocuğunun öyle bir babası olacağına hiç olmasın.Sen hala o adama nasıl baba sıfatını koyuyorsun güzel kardeşim.O baba olsaydı çocuğuna iftira atıp başkasından demezdi.Büyü yaparsan etkisi ne zamana kadar sürecekki bide düşün büyü yaptırdığını öğrense bak bakalım o zaman neler oluyor.Sen şu an üzgün olduğun için sağlıklı düşünemiyorsun.Bu adamdan vazgeç.Hayatını mahfeder yoksa.

 12. Desert Rose
  Silent and lonely rains

  Reklam


  ben hayatımda cocugumun babasından baska brıısnı ıstemıyorum.uvey baba elınde buyutmek ıstemıyorum
  Ozaman sen bilirsin kardeş böylece ömür boyu üzülmeye kendini
  mahkum et ama BARİ Allah c.c nun Haram kıldığıyla değil kendi yöntemlerinle yap.

+ Yorum Gönder
5. Sayfa BirinciBirinci ... 2456 ... SonuncuSonuncu