+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Gusül abdestini alırken normal namaz abdesti almasakda gusulümüz olurmu Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir
  Reklam

  Cevap: Gusül abdestini alırken normal namaz abdesti almasakda gusulümüz olurmu

  Reklam  Cevap: Gusül abdestini alırken normal namaz abdesti almasakda gusulümüz olurmu isimli yazı www.Mumsema.comCevap: Gusül abdestini alırken normal namaz abdesti almasakda gusulümüz olurmu
  s.a kardeşim şimdi ben teveccüh namazına kallktim abdest aldım kildim. sonra gusül abdesti almak istedim ( gusulu gerektirecek birşey olmadi) yani teveccüh den önce aldığım abdestle gusül ettim sünnette dahil oldumu simdi arz ederim.

 2. arifselim
  Yönetici

  Cevap: Gusül abdestini alırken normal namaz abdesti almasakda gusulümüz olurmu


  Reklam


  Aleykum selam. Gusül abdesti için sünnet olan abdest hemen gusülden önce alınan abdesttir. Daha önceden alınan abdest burdaki sünnetin yerine geçmez.

 3. Misafir
  S.a bi sorum olacak gusul abdesti aldıktan sonra namaz kılmasak sorun olur mu ? Cevp lutfn

 4. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam. Gusül abdesti almak başka ve namaz kılmak da başka bir konudur. Gusül aldıktan sonra guslün geçerli olsun diye namaz kılmak gerekir diye bir şey yoktur. Ama bir farz namazı zaten her şekilde kılacaksın o farzdır kurtuluşu yoktur.

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
Gusül abdesti alırken normal abdest almak şart mı ,  gusül abdesti alırken normal abdest alınır mı,  namaz abdesti almadan gusul olurmu ,  gusül abdestinden sonra normal abdest alınır mı,  gusül abdestinde namaz abdesti şart mı,  gusul abdesti alırken normal abdest alınır mı,  gusül abdesti alırken normal abdest