+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Karşılaştığımız sıkıntılar üzüntülerden dolayı yeter artık demek günah mı? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir
  Reklam

  Yorum: Karşılaştığımız sıkıntılar üzüntülerden dolayı yeter artık demek günah mı?

  Reklam  Yorum: Karşılaştığımız sıkıntılar üzüntülerden dolayı yeter artık demek günah mı? isimli yazı www.Mumsema.comYorum: Karşılaştığımız sıkıntılar üzüntülerden dolayı yeter artık demek günah mı?
  Sakın isyan etmeyin derdini veren dermanını da verir. Sukredin sadece.

 2. Misafir

  Yorum: Karşılaştığımız sıkıntılar üzüntülerden dolayı yeter artık demek günah mı?


  Reklam


  Sorumu nereye hangi başlığın altında soracağımı bilemediğimden buraya yazıyorum kusura bakmayın. Nerden başlayacağım bilemiyorum. Bir erkek arkadaşım var ve ben galiba ondan hoşlanıyorum kesinlikle bundan haberi yok kendisinde böyle bşy var mı yok mu bilmiyorum anlayamıyorum fakat bana çok ağır geliyor artık. Her gün rabbime dua ediyorum benim için hayırlısını versin ben hayrı şeri göremem eğer hayırlı değilse kafamdan çıkarabilmek için çok dua ediyorum hayırlı ise bşyler görmek istiyorum. Her gece rüyamda görüyorum ve çok güzel, çok hayırlı bi şekilde ama sadece bu ve belki de hep düşündüğüm için görüyorum bilmiyorum. Çok saçma yazdım farkındayım ama çok zor geliyor artık bana bi yol gösterin benim napmam gerekiyor. Sürekli düşünüyorum ve ağlıyorum günaha giriyor muyum onu da bilmiyorum bir yol gösterin lütfen. Şimdiden Allah razı olsun..

 3. Misafir
  Meraba ben çok çaresizim elim şeker hastasi ben ve 18yaşindaki oğlum lazer Amelyati olamalıyız ama biriken elektırık. Borcu yani faızıı tamm 24 milyar elimde avucumda ne varsa hepsini oraya verdim kiş geldi bahara kadar aileme nasil bakcam ne yiyip içcez ben yani ben isyan etmesemmi gunah mi

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
isyan etmek günah mı,  ağlamak günah mı,  ağlamak günah mıdır,  allaha isyan etmek günah mı,  isyan etmenin günahı,  cok aglamak gunahmi,  isyan etmek günah mıdır