+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Namaz konusunda bilgi ve yardım istiyorum Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. @_gül_@
  Devamlı Üye
  Reklam

  Namaz konusunda bilgi ve yardım istiyorum

  Reklam

  Namaz konusunda bilgi ve yardım istiyorum Mumsema ben daha yeni katıdım.lütfen bana yardımcı olun.namaza başlıyorum en fazla 1 ay veya 2 ay kılıyorum sonra bidaha kılamıyorum.başlayıp bırakıyorum kıldığım zaman doğru bi şekilde kılıyorum ama ne oluyosa hemen bırakıyorum.çok ağlıyorum ama bi türlü tam anlamıyla başlıyamıyorum çok dua ediyorum inşallah sizin vereceğiniz cevap bana yardım eder ve namazı bi daha bırakmam...rabbim sizden razı olsun her daim yardımcınız olsun..

 2. DZALBAY
  Üye

  --->: namaz


  Reklam 3. @_gül_@
  Devamlı Üye
  ALLAH hepinizden razı olsun RABBİM'e ŞÜKÜR NAMAZ'a başladım,ama şeytanya bu doğru kılmıyorsun,böyle NAMAZ kılınmaz RABBİM bunumu kabul eder diye o kadar çok vesvese veriyoki.. hiç rahat bırakmıyo ama bununda yolunu araştırıp buldum ''AHMET MAHMUT ÜNLÜ HOCA'' vesveseden korunmak için bu duayı her namazdan sonra okuyun demiş.''E'uzü billahissemi'il alimi mineşşeytanirracim'' çok şükür bunu okuyunca az da olsa rahatlama var herkese tafsiye ederim...

+ Yorum Gönder