+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden İğrendirici bir durum hakkında soru Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. maraşlıhakan
  Devamlı Üye
  Reklam

  İğrendirici bir durum hakkında soru

  Reklam

  İğrendirici bir durum hakkında soru Mumsema Ben öğrenciyim ve yurtta kalıyorum. Genelde akşamları kola içerdik. Geçenlerde arkadaşımın biri biz görmeden kolanın içine -afedersiniz ama- idrarını yapmış. Biz görmedik ya, onu da bardağımıza koyduk ve ağzımıza aldık. Tabi o tadı hissedince direk tükürmeye başladık. Aramızdaki bazı kişiler namaz kılıyor ve dinimi< idrar konusunda çok hassas. Acaba zamanla temize çıkar mıyız ve yaptığımız ibadetler kusurlu olur mu? Cevaplarınızı bekliyorum.

 2. mumsema
  aydınlatmaya devam...

  --->: İğrendirici bir durum hakkında soru


  Reklam


  Ben öğrenciyim ve yurtta kalıyorum. Genelde akşamları kola içerdik. Geçenlerde arkadaşımın biri biz görmeden kolanın içine -afedersiniz ama- idrarını yapmış. Biz görmedik ya, onu da bardağımıza koyduk ve ağzımıza aldık. Tabi o tadı hissedince direk tükürmeye başladık. Aramızdaki bazı kişiler namaz kılıyor ve dinimi< idrar konusunda çok hassas. Acaba zamanla temize çıkar mıyız ve yaptığımız ibadetler kusurlu olur mu? Cevaplarınızı bekliyorum.
  Nasıl bir terbiyesizzlik öyle! Allah cc affetsin.
  Kardeş,
  İçilen haram içecek Namaza mani değildir.

 3. maraşlıhakan
  Devamlı Üye
  Allah razı olsun. Çok korkmuştum. Bir daha namazımız kabul olmaz falan zannetmiştim. Bilgilendirdiğiniz için çok sağolun.

+ Yorum Gönder