+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Uzaylılar var mı arkadaşlar ?Yani peygamberimiz veya kuran ı kerim bu konuda ne diyor ? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Akif
  Devamlı Üye
  Reklam

  Cevap: Uzaylılar var mı arkadaşlar ?Yani peygamberimiz veya kuran ı kerim bu konuda ne diyor ?

  Reklam  Cevap: Uzaylılar var mı arkadaşlar ?Yani peygamberimiz veya kuran ı kerim bu konuda ne diyor ? isimli yazı www.Mumsema.comCevap: Uzaylılar var mı arkadaşlar ?Yani peygamberimiz veya kuran ı kerim bu konuda ne diyor ?
  Bence olabilir.Allah sadece bilmemiz ve ihtiyacımız olabilecek şeyleri Yüce kitab Kur-An-I Kerim'de bizlere bildirmiş.Evrende Kainatta sayısız galaksi gezegen var.Dünya ise iki boyuttan oluşmak üzere Cin ve İnsanlar için yaratılmış.bizim için bu kadarı yeterli.biz samanyolunda yaşıyoruz.ve samanyolundan çıkışımızda imkansız.kainatta her hangi farklı cismanî varlıklar olsa bile bilmemiz gerekmiyor.çünkü bize fiili veya ruhanî bir şekilde etkileşime geçemezler.Zarar veremezler.Oysa cinler zarar verebilirler.bu yüzden bizede Kur-an'da bildirilmiş.

  Ben böyle konuşurum.Kısa-öz-mantıklı!

 2. 1stwarrior
  Devamlı Üye

  Cevap: Uzaylılar var mı arkadaşlar ?Yani peygamberimiz veya kuran ı kerim bu konuda ne diyor ?


  Reklam


  Kuran da 18 bin alem mi artık binlerce alem mi o tarzda birşey vardı hatırlayamıyorum. Yani Allah binlerce alem yarattı , uzaylılar neden olmasın ?

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
kuranı kerimde uzaylılar,  kuran uzaylılar için ne diyor,  kurani kerim uzaylilar varmi