+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Annem namaz kılmıyor KıL diyorum bi kere kılıyor. Bir daha kılmak aklına gelmiyor lütfen yardım edin Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. RoCkÇu_KıZ
  Üye
  Reklam

  Annem namaz kılmıyor KıL diyorum bi kere kılıyor. Bir daha kılmak aklına gelmiyor lütfen yardım edin

  Reklam

  Annem namaz kılmıyor KıL diyorum bi kere kılıyor. Bir daha kılmak aklına gelmiyor lütfen yardım edin Mumsema Benim aklıma bir soru takıldı...Benim annem namaz kılmıyor..KıL diyorum bi kere kılıyor..Bir daha kılmak aklına gelmiyor..lütfen yardım edin nasıl annem aklına getirebilir...yardımmm lütfennn rica ediyorum sizden..

 2. Tugba_
  Üye

  --->: sac boyama meselesi


  Reklam


  ezan saatin'a ne dersin? Ezan'i duydukca namaz aklina gelicekdir, ve insallah o vakit namazini kilmasi gerektigini hatirlayip kilicaktir.

 3. RoCkÇu_KıZ
  Üye
  Tuğbacım saolda ezanı dinliyor..Ama sonradan aklına geliyor..KıLıyor...Ama işte bir iki gün sonra bir sorun çıkıyor..Biliyorsun ya...Sonra kılamıyor...Daha sonrada kılası gelmiyor tuğbacım bu konuda da yardım edermisin??

 4. Şema
  el-âsa limen âsa
  ibadette kesikliliğin nedeni, kişinin ibadetinin nasıl yapacağını bilmeyişi, samiyetle yapmaması veya yaptığı günafları sebeptir.

 5. esin-ti
  ♥• ραyLαşмακ güzéLdiя •♥
  namazın kılmayanın sonundan bahset annene..

 6. şaf_ak
  ...MüPteLaNıM...
  annenle beraber namaz kılmanı tavsiye ederim kardeşim "hadi anne namaz kılalım dua edelim" gibi... birlikte namaz kılmayı daha zevkli hale getirebilirsin sesli tesbihatlarla falan..bi süre sonra istesede unutamıcaktır zaten Allahın izniyle

 7. RoCkÇu_KıZ
  Üye
  Gerçekten hepinize çoook teşekkür ederim...Artık anneme namaz kılmayanın sonundan bahsettim kaç kere ama yinede sağolun..Artık annemle birlikte namaz kılıcam...SizLeri çook seviyorum...KaLın saĞLıcakLa...

 8. RoCkÇu_KıZ
  Üye
  ALLAH(c.c.)'a emanet oLun..Bu arada benim bir yakınımın babaSı öLdü..onun için duaLar eder MiSiniz..???

+ Yorum Gönder
annem namaz kılmıyor