+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Biz sehrin yerlisiyiz babam sırf köylüler diye beni sevdiğime vermiyor Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. -öğretmen-
  Üye
  Reklam

  Biz sehrin yerlisiyiz babam sırf köylüler diye beni sevdiğime vermiyor

  Reklam

  Biz sehrin yerlisiyiz babam sırf köylüler diye beni sevdiğime vermiyor Mumsema ben öğretmenim erkek arkadasım da öğretmen biz hemen ailelerimizi tanıstırdık.. ama babam onlar köylü oldugu için bize ailesi uymaz bize diye gönülsüz yaklasıyor bu işe.. oysa bana gore cok da iyi insanlar.. ben istişare de istihare de yaptım. olumlu cıktı. ailem e nasıl tepki vermeliyim..istemiyorlar..

 2. Hoca
  erimeye devam...

  --->: biz sehrin yerlisiyiz babam sırf köylüler diye beni sevdiğime vermiyor


  Reklam


  ben öğretmenim erkek arkadasım da öğretmen biz hemen ailelerimizi tanıstırdık.. ama babam onlar köylü oldugu için bize ailesi uymaz bize diye gönülsüz yaklasıyor bu işe.. oysa bana gore cok da iyi insanlar.. ben istişare de istihare de yaptım. olumlu cıktı. ailem e nasıl tepki vermeliyim..istemiyorlar..
  Baba bu hadisi biliyor mu acaba

  Dinini, ahlakını beğendiğiniz bir kimse, kızınıza talip olursa, hemen evlendirin! Eğer evlendirmezseniz, fitne ve fesada sebep olursunuz.
  (Tirmizi)

 3. SİYAH SANCAK
  Devamlı Üye
  baban acap nerden gelme köylü olmak negüzel ne temiz ya böyle birşey olurmu hic hicap duydum bak okumuş adam olmuş baba...

  ölünce nerelisin sormayacaklar ne olursan ol

 4. -öğretmen-
  Üye
  benim boyle zıhnıyetlerle karsılasınca kafamı duvarlara vurasım gelıyor..bu dunya bu kadar mı acımasız olmus.. iyilik guzellik bes para etmez olmus.. cok yazık.. guzel yorumlarınız için Allah razı olsun.. ne olur Allah rızası için dua edin..

 5. -öğretmen-
  Üye
  dualarını esirgemeyen müslaman kardeslerimden Allah razı olsun.. bazı seyler yolun girdi hamd olsun.. Allah cümlemise her seyın hayırlısını nasib etsin..Amin..

+ Yorum Gönder