+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Banyodan hemen sonra idrardan meni yani döl geliyor Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. vepup44
  Üye
  Reklam

  Banyodan hemen sonra idrardan meni yani döl geliyor

  Reklam

  Banyodan hemen sonra idrardan meni yani döl geliyor Mumsema Selamun Aleyküm Hocalarım benim sorunum banyo yapıyorum gusul abtesti alıyorum işim bitiyo aya kalktığımda penis den az bişey döl geliyor.Ozaman ben tekrar cünüpmü olmuş oluyorum?

  Bu arada hocam yanlışlıkla 2 konu açtım birini silebilirsiniz.

 2. Abdullatif
  seyyah

  --->: Banyodan hemen sonra idrardan meni yani döl geliyor


  Reklam


  İhtilam olan veya cinsel ilişkide bulunan bir kimse, idrarını yapmadan veya çokça yürümeden veya yatıp uyumadan yıkansa da, sonra kendisinden meninin arta kalan kısmı çıkacak olsa, ikinci kez yıkanması gerekir. Fakat idrarını yaptıktan veya epeyce yürüdükten veya uyuduktan sonra şehvetsiz olarak gelecek meni guslü gerektirmez. Çünkü bu durumda o meni, yerinden, şehvet olmaksızın ayrılmış bulunur. Yine bir kadından, yıkandıktan sonra, kocasının menisi çıkacak olsa, tekrar gusletmesi gerekmez.
  ___________
  Ö.N.BİLMEN- B.İ.İ

 3. Selam12
  Üye
  yani meni tek sadece ihtilam olan veya cinseli iliskede bulunanlarda oluyor dimi hocam

 4. Desert Rose
  Silent and lonely rains
  yani meni tek sadece ihtilam olan veya cinseli iliskede bulunanlarda oluyor dimi hocam
  Ağır kaldırmak,fiziksel zorlanmalar ve hastalık gibi durumlarda da
  gelebiliyor ama bu sebepler guslu gerektirmiyor

 5. Selam12
  Üye
  tamam allah razi olsun yani tek sadece ihtilam olursan veya cinsi munasebet gerektiriyor gusul etmek cünki ben hep tuvalette girdiyim zaman sanki sehvetsiz ama hizli cikarak bi sey akiyor bu yani gerektirmiyor dimi gusulu

  ________________

  ordamisiniz acaba?

 6. droqba
  Üye
  bendede istemeden aynı döle benzer kaygan ve yapışkan bir sıvı geliyor ne oldugunuda bilmiyorum istemeden geliyor ya gusul gerekirmi

 7. emniciba
  Hep Üye
  evet bılen cevap versin ne olur

 8. bygantar
  Üye
  Arkadaşlar cünüplük halinin vaki olması için meninin şehvetle çıkması gerekir. veyahult erkek ile kadının cinsel organlarının az birazıda birbirne deyse guslü gerektiriyor. Ancak okşanma sevişme vs gibi durumlarda birleşme olmadan ve şehvetle çıkmadan uzuvdan sıvı geliyor ise cunuplük hali olmayacağı hakında yazılsada takva gereği yinede gusül alınması gerekir. En azından cunupmuyumd eğilmiyim diye kafada soru işaretleri kalmaması için gusül alınmalıdır. abdestin en güzel ve efdali gusül abdestidir. İmkanınız varsa alın bi gusül 10-15 dakkikayı alır hepi topu.

 9. bygantar
  Üye
  erkekte meni üc halde çıkıyor. birincisi şehvetli şekilde ikincisi beyaz sıvı halinde üçüncüsü şehvet olmadan katı ile sıvı arası toplu bir halde çıkan menidir. ancak bunlardan guslü gerektiren tek durum birincisidir yani şehvetle çıkan menidir.

+ Yorum Gönder
banyodan sonra meninin gelmesi,  banyodan sonra meni gelmesi,  döl geliyor ,  işedikten sonra meni gelmesi,  banyo yaptıktan sonra meni,  işerken meni gelmesi,  dölle banyo