+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Yatsıdan sonra kaza namazı kılan biri önce vitir mi kılmalı? yoksa önce kaza namazı mı? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. sevgiii
  Devamlı Üye
  Reklam

  Cevap: Yatsıdan sonra kaza namazı kılan biri önce vitir mi kılmalı? yoksa önce kaza namazı mı?

  Reklam  Cevap: Yatsıdan sonra kaza namazı kılan biri önce vitir mi kılmalı? yoksa önce kaza namazı mı? isimli yazı www.Mumsema.comCevap: Yatsıdan sonra kaza namazı kılan biri önce vitir mi kılmalı? yoksa önce kaza namazı mı?
  benmi hata yapıyorum anlmadım

 2. mum
  Administrator

  namazından sonra kaza namazı kılınırmı


  Reklam


  kaza namazlarını genellikle yatsıyı kılıp vitirde kılıyorum ondan sonra kılmaya çalışıyorum kazalarımı hatamı yapmış oluyorum
  Bu yaptığın doğru.
  Vitirden önce de kılabilirsin.


 3. ابو الحيسم
  Emekli
  yaptığınız şey hatadır çünkü kaza edileceğini bildiğin halde namazı geç vakte bırakmak uygun değildir.

 4. mum
  Administrator
  yaptığınız şey hatadır
  6
  hata yapan kim onu belirtirsen soruyu soran da anlamış olur.
  burada 2 sayfa var ve bir kaç kişi sormuş

 5. musab
  Hadis Öğrencisi
  Gecenin son namazının vitr olması sünnettir.Bu durumda kaza namazları kılınır,en son vitr kılınır.Ama her iki şekilde de namaz sahihtir.

 6. Misafir
  31 yaşındayım şimdiye kadar hiç namaz kılmadım diyebilirim.bunun hesaplanmasını nasıl yapmam lazım.kaza edeceğim namazları yatsı namazından sonramı kılmalıyım?kaza namazlarında hem farz hem sünnetmi kılınmalı?

 7. Misafir
  ben önce vitir kılıyordum kazalarım kabul olur inşallah

 8. Misafir
  Benim kaza namazlarim cok sabah namazimi bir seferde yuzrekat veya daha cok kilsam

 9. Misafir
  Allah herkesin namazini kabul etsin. Benim bildigim kadariyla vitir kapanis namazidir. Once kaza namazlarimizi kilip sonra vitir namazimizi kilarsak gunu guzel bir sekilde kapatmis oluruz. Bu benim dusuncem kimseyi yanlis yonlendirmek istemem hakkinizi helal edin.

 10. Misafir
  Ben yeni namaz kilmaya basladim ve kaza namazim haddinden fazla cok peki ben gecenin sonuna kadar kilmak istiyorum kaza namazini vitir namazini once mi sonra mi kilmaliyim lutfen cvplar misiniz

 11. arifselim
  Yönetici
  Kaza namazlarını kılarken vitir namazını diledğin gibi kılmakta serbestsin. İstersen sıra ile kılabilirsin veya ayrı olarak vitirleri kaza edebilirsin.

 12. Misafir

  Reklam


  yatsı namazını vitir dahil kıldıktan sonra kazayımı kılacam vitirde kılınacakmı tekrar nasıl niyet edilecek teşekkür ederim.

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
yatsı namazından sonra kaza namazı kılınırmı,  vitir namazından sonra namaz kılınır mı,  vitir namazından sonra kaza namazı kılınırmı,  kaza namazı vitirden önce mi sonra mı kılınır,  kaza namazı yatsıdan sonra kılınır mı,  akşam namazı kazası yatsıdan sonra kılınır mı,  vitir namazindan sonra namaz kilinirmi