+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Peygamberimizin hadisi ve mason piramidi Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. akif_yzb
  Üye
  Reklam

  Peygamberimizin hadisi ve mason piramidi

  Reklam

  Peygamberimizin hadisi ve mason piramidi Mumsema selamün aleyküm.. daha önce izlediğim bir mason belgeseli vardı..

  orda şöyle bir ifade geçiyordu:

  Peygamber efendimizin şöyle bir hadisi vardır: "SİZİ ONA KARŞI UYARIYORUM.. TOPLUMUNU ONA KARŞI UYARMAYAN HİÇBİR PEYGAMBER OLMAMIŞTIR. ANCAK SİZE BENDEN ÖNCEKİ PEYGAMBERLERİN TOPLUMLARINA SÖYLEMEDİĞİ BİR ŞEYİ ANLATACAĞIM. ONUN TEK GÖZLÜ OLDUĞUNU BİLMELİSİNİZ. VE ALLAH TEK GÖZLÜ DEĞİLDİR."

  bilenleriniz vardır mutlaka mason piramidi diye adlandırılan bir mason simgesi vardır.. bu simge 1 doların arkasında da bulunkmaktadır.. bu simgenin en üstünde tek göz vardır.. izlediğim bu belgeselde Peygamberimizin bahsettiği deccalin masonlarla bir alakası olabileceğini söylüyordu..

  resimleride ekliyorum konuyo..

  yorumlarınızı bekliyorum..
  Allah'a emanet olun 2. mumsema
  aydınlatmaya devam...

  --->: Peygamberimizin hadisi ve mason piramidi


  Reklam


  ve aleykumusselam ve rahmetullah.
  Deccal şahıstır, eşya değil.

 3. acikgoz
  Devamlı Üye
  S.a evet deccal şahıstır eşya değildir.Ama dünyadaki bütün şerlerin hepsinde yahudi milleti vardır.

 4. akif_yzb
  Üye
  bu izlediğim belgesel zaten deccalin eşya olduğunu söylemiyor.. bu göz sadece masonların beklediği birisinin sembolu olarak var demek istiyorlar

 5. Ziyad Şafi
  Devamlı devama Devam :)
  Kardeşim çok önemli bir soru sormuşsunuz...gerçektende çok önemli bir soru...zamanımızda Hocaların ve İmamların vaazlarında az duyduğumuz konu...hatta bu hadiselerden görüküyor ki, deccaliyet konusunu vaazlarına dahil etmeyi unutmuşlardır.
  Hal bu ki Peygamber Efendimiz (sas) bu barede çok önemli malumat vermişlerdir !
  Kardeşim işlerin gidişatı Deccalin masonik düzeni kendi kölesi halie getirdiyinin kanıtıdır...
  Sadece masonlar deyil...diyer kapitalist ideallerde aynı durumdadırlar...Allahın dinine karşı bir safta yer almışlardır...insanlığa karşı kötülüklerin kaynağıda şeytanı düzen olan masonik-sion mabedi israildir...dikkat etmek gerekir - şimdi yazıdklarımızı tam dikkatlice oku...hristiyanlıkda zamanımızda bir kol vardır Evangelist hristiyan mezhebi...bu mezhebe dikkat edilirse tam olarak yahudileri desteklemekdedir...Hatta konuşmalarından bir şey anlaşılır ki, bu da her kesin yahudilere köle olması gerekir fikri-zanıdır...vel devam...her konuşmalarında evangelistler der ki, tanrıları diri olan tanrıdır.
  ve israil tanrılarının kurduğu yerdir, işte bu Evangelist mezhebine Yahudi-hristiyanlığı mezhebi de diye biliriz.
  Onların hepsi Mescidi Aksanın yıkılmasını desteklemekdedir. Öyrendiklerimizden malumatı-nafiye elde etdik...biliyoruz ki, mescidi Aksa kayalık yerdedir...Peygamber Efendimizde (sas) deccal-in kayalık yerde olduğunu bildirmiştir.
  ve Böylelikle deccalin sapık polis taifesi yani yardımçıları illuziyon yapıyor demokrasi kuralları altında insanlığa kötülüyü decl ediyorlar, Yani kötüyü iyi gösteriyorlar. Bu bir fitnedir, sakın düşmeyin...gerçekdende şeytanın hilesi zayıftır...hak geldiyi zaman batıl yok olmaya mahkumdur...vel-devam...yahuda kavmi durmadan aralarından İeşua-ha-Moşiah gelecek diyorlar (İsa Mesih as)...O gelmişdi ama kabul etmediler, yahudanın fikrinde bu ki Mesihin babası olması gerekki, o da yahudi olmalıdır. İşte yine beklemekdeler. ve Deccal onlara mesih olmuştur...o onlara mesih oldu onlarda kudurmuş halleri ile daha da azdılar. Bize malumdur ki, İsa (as) deccali öldürdüyü zaman arkasında 70000 talyasan giymiş yahudi vardır ki, müslümanlarla savaşa gireceklerdir...ve müslümanlar onların sonunu getirecekdir...inşaAllah onlar kapılarından kan süpürürler...Kardeşim sana tafsiyem bu ki, İmam Mehdi ve İsa (as) hakkında olan kitapları alıp oku, o zaman ilminiz artacak ve neyin ne olduğunu tam anlayacaksınız !
  Selam ve dua ile...

 6. Misafir
  Herşeyi yaratan allah , deccal i neden yarattı yada yaratacak ..yoksa allahın bilgisi ve gücü dışında mı yaratılıyor

 7. Misafir
  insan bu dünyaya geldiğinde kendisinin karşılaştığı her sorunda nasıl imtihan edilip sonucunu Allahtan alacağını biliyorsa bu Deccal 'in yaratılmasını da imtihan olarak algılamalı.Bu koca alemi yaratan Allah ve şu an hala gizemini çözemediğimiz harika piramitleri ,kabeyi daha niceleri yaratıyor da bu zatımı yaratamayacak kardeşim.Önce şu hadiseyi söyleyeyim kıyamet alametlerini elbet duyduk ve Kur'an 'da o gün sabredip hayrı ALLAHTAN BEKLEYENLER İÇİN KORKULACAK BİR ŞEY YOKTUR.Bizler hakkıyla kulluk yapalım da Rabbim her şeye kadirdir.Ben de israiloğullarının ahir zamanda öldürüleceğini hadislerden öğrendim.Çok yazık ki kendilerine gönderilen onca peygambere rağmen uslanmamışlar.Deccal bir imtihan kardeşim onu Allaha inan kul onu zaten tanıyacak.

+ Yorum Gönder
mason piramidi,  tek gözlü piramit,  yahudi piramidi,  tek göz piramit,  piramit hadis,  piramit deccal,  tek göz hadis