+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Son peygamber dünyaya geldiyse acaba bu olayın sonumuzun yaklasmasıyla bir ilgisi var mıdır? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. kagi95
  Üye
  Reklam

  Son peygamber dünyaya geldiyse acaba bu olayın sonumuzun yaklasmasıyla bir ilgisi var mıdır?

  Reklam

  Son peygamber dünyaya geldiyse acaba bu olayın sonumuzun yaklasmasıyla bir ilgisi var mıdır? Mumsema Ilk olarak butun kardeslerime selamlarimi sunuyorum. Bu forumdaki ilk konum olacak. Benim bir sorum var. Simdi Yuce Allah(cc) Sevgili peygamberimizi son peygamber olarak gondermistir. Eger yanlis bilmiyorsam peygamberler insanlari dogru yola yoneltmeye ve Allaha inanmaya tesvik etmistir. Benim sorum eger son peygamber dunyaya geldiyse acaba bu olayin sonumuzun yaklasmasiyla bir ilgisi var midir? Demek istedigim artik toplumlar kotu yollara yonelirse ve seytana uymaya baslarlarsa (tabi bu surec yuzyillar alabilir) bu insanlari aydinlatacak ve dogru yolu gosterecek bir peygamberin gelmeyecek olmasi benim kafami karistiriyor. Umarim kendimi ifade edebilmisimdir. Yanlis anlasilmalara sebep olmam insallah. Saglicakla kalin.

 2. Rüyet-iTaksîr
  Üye

  --->: Onemli bir soru. Yardim edin.


  Reklam


  bu olayin sonumuzun yaklasmasiyla bir ilgisi var midir?
  SOn Peygamber denmesinin sebebi budur zaten. Evet Kıyamet yaklaşıyor hatta küçük alametleri geçtik gibi.

  Demek istedigim artik toplumlar kotu yollara yonelirse ve seytana uymaya baslarlarsa (tabi bu surec yuzyillar alabilir) bu insanlari aydinlatacak ve dogru yolu gosterecek bir peygamberin gelmeyecek olmasi benim kafami karistiriyor. Umarim kendimi ifade edebilmisimdir
  Herşeyin bir sonu vardır. Kainatın ve içindekilerin sonuda Kıyamettir. Şimdi mantıken, günümüze göre konuşursak her devirde insanlar kötü yola düşdüğü zaman Peygamber gelse kıyamet ne zaman olucaktır. SOn Peygamberden maksat artık bu son kıyamet geliyor kendinize çeki düzen verin ve sona hazırlanın. Yani sınav bitiyor kardeş..

+ Yorum Gönder