+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden İbadet ettiği halde kendini övene ne dersiniz? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. rizaa
  Üye
  Reklam

  İbadet ettiği halde kendini övene ne dersiniz?

  Reklam

  İbadet ettiği halde kendini övene ne dersiniz? Mumsema bir kimse namaz kilipta kendini over ise ne olur?bu kisiye ne denir,-ben gururlu biri degilim allaha boyun eiyorum ve sizden daha ustunum diyen nedir cevaplarsanis cok sevinirim
  Allah razi olsun sizden

 2. sofi ezel
  aciz bir üye

  --->: Allah niye biz veya o diyor?


  Reklam


  rızaa kardeş konuyu tam açarmısın.kişi namaz kılıyorum diye mi kendini övüyor?

 3. Şema
  el-âsa limen âsa
  bir kimse namaz kilipta kendini over ise ne olur?bu kisiye ne denir,-ben gururlu biri degilim allaha boyun eiyorum ve sizden daha ustunum diyen nedir cevaplarsanis cok sevinirim
  Allah razi olsun sizden
  eğer karşısındakiler imansız ise, elbette imanıyla daha üstündür ama karşısındakiler müslüman ise ve onlara karşı böbürleniyorsa bir mesafe katetmemiş demektir.
  dinini yeniden gözden geçirsin!


 4. sofi ezel
  aciz bir üye
  kardeş kızma ama sorundan bu kadar anlayabildim kim Allah katında çok takvalıysa yani emirlerini yerine getiriyorsa o Allah katında daha değerlidir.namaz kılıyorum diye hava atılmaz namaz kılan kulun namazının hayatına nasıl yön verdiğine bakılır namaz onu kötülükten alıkoyuyormu namazın hakkını verebiliyor mu bunlar önemli.

+ Yorum Gönder