+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Ev dekorasyonu İle ilgili :) Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Rabbe_Yolcu
  Hüküm Allah'ındır...
  Reklam

  Ev dekorasyonu İle ilgili :)

  Reklam

  Ev dekorasyonu İle ilgili :) Mumsema Arkadaşlar salonun duvarını kagıt kaplama yaptırmak istiyorum.Bu iş ile ilgilenen veya yaptıran birisi var ise fiyat konusunda bilgi verirse çok sevinirim?Model ve renklere bakabilecegimiz fiyat veren bir site önerilirsede sevinirim..ALLAH razı olsun

 2. İsrâ
  İsrâ

  --->: Ev dekorasyonu İle ilgili :)


  Reklam


  9. Forum içinde ticaret yapmak yasaktır.Ticari amaçla ilan veren üyenin üyeliği dondurulur, gerekiyorsa üyeliği iptal edilir.

  13. İmza alanlarına , konulara ve verilen cevaplarda her türlü reklam amaçlı site ve forum linki veya üyelik isteyen ticari site linki yazılması Yasaktır.


  ama su cevabi verim size

  SORU-1:
  Duvar kağıtlarının fiyatı ne kadardır, ortalama fiyatları nedir?

  CEVAP-1: Bu soru aynen şuna benzer.Bir otomobil galerisini arayıp, arabaların fiyatları ne kadar? hangi arabanın??? Özellikleri nasıl olacak, kalitesi nasıl olacak?

  Duvar kağıdı alırkende aynen bu geçerlidir.Siz nasıl bir duvar kağıdı istiyorsunuz, nemli bezlemi silinsin, bol su ilemi silinsin, kolay darbe alanmı olsun, dayanıklı ve yırtılmayanmı olsun, gazete kağıdı gibimi olsun, kumaş gibimi olsun, duvardan sökülmesi gerektiğinde kolaymı sökülsün, zor sökülüp evinizin duvarına zararmı versin, tırnakla soyulanmı olsun, uzun yıllar sorun çıkarmayacak kalitedemi olsun, hava alanmı olsun, almayanmı olsun, arkası elyafmı olsun, kağıtmı olsun, iyimi olsun kötümü olsun, plastik pvc koku yapanmı olsun, kumaş esaslımı olsun,bunlar yok gibi fiyatlar ne kadar diye başlamak ne kadar doğrudur?

+ Yorum Gönder