+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Cuma günü bin tane salavat okur ve iki rekat namaz kılarsa Peygamberimizi rüyada görür mü Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Smyy.
  Üye

  Cuma günü bin tane salavat okur ve iki rekat namaz kılarsa Peygamberimizi rüyada görür mü

  Reklam
  Sual: Selamun aleykum arkadaşlarrr iki gün önce dini sitelerde gezerken şöyle bir şey gördüm kim cuma günü 1000 tane salavat getirir ve iki rekat namaz kılarsa (bir tane fatiha bir ayetel Kürsi ve 15 tanede ihlas )gelecek cumaya kalmadan Peygamber Efendimiz(s.a.v)i rüyasında görür bende namazdan önce 500 salavat getirdim ve namaza durdum fatihayı okudum ayetel kürsiyi okudum 4-5 tanede ihlas okudum birden kalp atışlarım hızlanmaya ayaklarım titremeye başladı omuzlarımda bir sıcaklık hissettim her taraf bembeyaz olduuu yani arkadaşlar anlatılmaz yaşanır derler ya aynen öylee namazımıda bozmak istemedim nasıl kıldım bilmiyoruum yani neden böyle olduuu çok merak ediyoruum bilgisi olan varsa paylaşsın lütfen şimdiden teşekkürler Allah (c.c.) Razı olsun ? 2. arifselim
  Yönetici

  Yorum: Cuma günü bin tane salavat okur ve iki rekat namaz kılarsa Peygamberimizi rüyada görür mü


  Reklam  Cevap: Aleykum selam kardeşim. Böyle bir tavsiye ile dua edilebilir. Kabul olup olmayacağı artık Allah'a kalmıştır. Ama ne hadislerde nede sahih bir rivayette öyle bir şey yoktur. Senin bu duaları okurken hissettiklerin normal bir durumdur. Allah'tan hayırlısını dilemelisin.

+ Yorum Gönder
günde 500 salavat