+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada falcı görmek Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Rüyada falcı görmek

  Reklam
  Sual: Selam hocam.Ben ruyamda arkadasim bir falciya gitmis benim icin.Sevdigimin benj sevip sevmemesini ogrenmek icin.Falci demiski arkadasima sevdigim beni sevmiyor.Anlami nedir yorumlarmisiniz.Tesekkurler ? 2. arifselim
  Yönetici

  Yorum: Rüyada falcı görmek


  Reklam  Cevap: Aleykum selam. Bu rüya sevgili ile ilgili olmasa da hakkında olan kişi için çevresinde bir çok onu çekemeyen ve kötülüğünü isteyen kimselere delalet eder. Ama Allah'ın izniyle ona hiç bir zararları dokunamayacağına alamet eder. En doğrusunu Allah bilir.

 3. Misafir
  Hocam pardon anlamadim.Nasil yani hakkinda olan kisi icin?benim icin mi?sevdigim icin mi kotuluk isteyenler var?

 4. arifselim
  Yönetici
  Bu sonuçta bir rüyadır çok önemsemek asla doğru değildir. Burda açıklamaya çalıştığım ise, Yani sana karşı iyi niyetli olmayan kimselerin kötülüğünden korunacağın anlamındadır demek istedim. Elbette hakkıyla ancak Allah bilir.

 5. Misafir
  hayirli gunler.Ben ruyamda falci gordum.Bir falciya gitmisiz sevdigimin beni sevip sevmedigini soruyorum.O da iskambil kagitlari ile fala bakip HAYIR diyor.Yorumlarmisiniz

 6. arifselim
  Yönetici
  Hayırlı günler. Rüyasında falcıya gittiğini gören kişinin hayatında bazı aksilikler meydana gelecek, rüya sahibi bir süre çıkmaza girip, boşluğa düşecek demektir. En doğrusunu Allah bilir.

+ Yorum Gönder
rüyada falcının dedikleri