Konusunu Oylayın.: Rüyada cuma namazı kılmak

5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi
Rüyada cuma namazı kılmak
 1. 12.Ekim.2016, 20:54
  1
  Sef
  Üye

  Profili:
  Sef
  Üyelik Tarihi: 12.Ekim.2016
  Üye No: 109937
  Mesaj Sayısı: 1
  Rep Derecesi:
  Tecrübe Puanı: 1

  Rüyada cuma namazı kılmak


  Rüyada cuma namazı kılmak Mumsema Öncelikle selamun aleyküm. Karışık bir rüya gördüm ve rüyamın Rahmani olup olmadığını öğrenmek ve sizler tarafından yorumlanmasını istiyorum. Rüyamda cuma namazındayım büyük bir caminin avlusunda namaz kılıyorum ve namaz öncesi daha ön saflara geçmek için cemaatin arasından geçip ön safa geçiyorum dört rekat Cuma'nın sünnetini kıldıktan sonra hutbe sırasında vaaz verilmesini beklerken kırmızı elbiseli açık bir kadın camide şarkı söylemeye başlıyor ben yüksek sesle söylenmeye başlıyorum " olacak iş midir bu , burası cami günahtır vs. " derken cemaati gözlemliyorum kimseden hiç ses çıkmıyor sanki hoca vaaz veriyormuş gibi dinliyorlar. Yanımda başında takke olan bir adam elini yüzüne sürüyor dua ediyor ardından ben yanımda sağ tarafımda yakın bir arkadaşımı görüyorum o bir hışımla camiden çıkıyor kardeşim ne oldu neden gidiyorsun dememle birlikte suratı öyle sinirli ve kötü bir durumdaydı ki o hal üzere (haşa) Kur'an'a ve harflerine küfür etti ben de ona çıkıştım o küfrüne karşı "esteizü billah " yapma etme günahtır diyerek rüyadan uyandım.


 2. 12.Ekim.2016, 20:54
  1
  Sef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Sef
  Üye  Öncelikle selamun aleyküm. Karışık bir rüya gördüm ve rüyamın Rahmani olup olmadığını öğrenmek ve sizler tarafından yorumlanmasını istiyorum. Rüyamda cuma namazındayım büyük bir caminin avlusunda namaz kılıyorum ve namaz öncesi daha ön saflara geçmek için cemaatin arasından geçip ön safa geçiyorum dört rekat Cuma'nın sünnetini kıldıktan sonra hutbe sırasında vaaz verilmesini beklerken kırmızı elbiseli açık bir kadın camide şarkı söylemeye başlıyor ben yüksek sesle söylenmeye başlıyorum " olacak iş midir bu , burası cami günahtır vs. " derken cemaati gözlemliyorum kimseden hiç ses çıkmıyor sanki hoca vaaz veriyormuş gibi dinliyorlar. Yanımda başında takke olan bir adam elini yüzüne sürüyor dua ediyor ardından ben yanımda sağ tarafımda yakın bir arkadaşımı görüyorum o bir hışımla camiden çıkıyor kardeşim ne oldu neden gidiyorsun dememle birlikte suratı öyle sinirli ve kötü bir durumdaydı ki o hal üzere (haşa) Kur'an'a ve harflerine küfür etti ben de ona çıkıştım o küfrüne karşı "esteizü billah " yapma etme günahtır diyerek rüyadan uyandım.

 3. 12.Ekim.2016, 21:30
  2
  arifselim
  Yönetici

  Profili:
  Üyelik Tarihi: 04.Nisan.2007
  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 26,000
  Rep Derecesi:
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Rüyada cuma namazı kılmak
  Aleykum selam. Genel manada rüyan güzel ve hayırlıdır. Bu rüya senin için sadece dünyayı değil aynı zamanda ahireti de düşündüğüne tabir edilir. Çevrende helal ve haramlar olmasına rağmen dengede yürümeye gayret etmek anlamına da gelir. En doğrusunu Allah bilir.


 4. 12.Ekim.2016, 21:30
  2
  Yönetici  Aleykum selam. Genel manada rüyan güzel ve hayırlıdır. Bu rüya senin için sadece dünyayı değil aynı zamanda ahireti de düşündüğüne tabir edilir. Çevrende helal ve haramlar olmasına rağmen dengede yürümeye gayret etmek anlamına da gelir. En doğrusunu Allah bilir.
+ Yorum Gönder