+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada kaynananın evine gitmek Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. denizli32
  Üye

  Rüyada kaynananın evine gitmek

  Reklam
  Sual: Merhabalar , 4 ay once annesinin baskısı sebebiyle çok sevdiğim eşimden ayrıldım ve 4 aydır her günüm ağlamakla geçiyor. Bugun benim doğum günüm ve eşim yanımda yoktu hiçbirşekilde de ulaşamıyorum inanılmaz üzgün ve ağlamaklı yattım. Bir rüya gördüm sizinle paylasmak ve yorumlarınızı öğrenmek istiyorum.

  Rüyamda eşimin annesinin evine gidiyorum herkes evdeydi , kayın pederim '' ben işe gidiyorum oğlum gelince herşeyi konuşacağız'' dedi , eşime sarıldım kokladım o da işe gitti kayın validem ile ikimiz evde kaldık , sonra kayınvalidem anneme dönüştü bir anda ve eşimin odasına gittik heryerde resimlerimiz vardı , bir resimde 5 yıl önce ölen ablamın resmini gördüm bende damatlık eşimde gelinlik yanımızdada melekler vardı , fotoğrafın arkasında beyaz bir ışık ve ablam karşımızda boyununu eymiş ellerini açmış bize gülümsüyordu , annem bana seslendi kağıt kalem getir dedi ve kalp şeklinde bir arapça birşey yazdı kırmızı kalemle , onu bana göstermek istemedi ve bana 2 tane dua söyledi bunları biliyor musun dedi , ben de bilmiyorum anne dedim ve besmele çekip hadi beraber okuyalım dedi , okudum. sonra dışarı baktım 3 tane dere gördüm inanılmaz hızlı akıyordu suyu sonra uyandım.

  Sizlerde yorum bekliyorum simdiden çok tesekkur ederim. ? 2. arifselim
  Yönetici

  Yorum: Rüyada kaynananın evine gitmek


  Reklam  Cevap: Merhabalar kardeşim. Allah sana hayırlı ve uzun ömürler versin. Bu rüyanın genel anlamı çektiğin bir çok zahmet ve sıkıntılardan sonra Allah'ın izniyle selamete ve huzura ulaşacağına tabir edilir. Bu eşine kavuşmak anlamında mıdır bilemeyiz ama Allah'tan hayırlısını dilemelisin. En doğrusunu Allah bilir.

+ Yorum Gönder
rüyada eski kaynananın evine gitmek,  ruyada kaynananin evine sandik gitmek,  rüyada kaynananın evine gitmek,  rüyada kaynana evine gitmek,  rüyada kaynana evine taşınmak,  ruyada kaynana evi,  ruyada kaynana gitmek