Konusunu Oylayın.: Rüyada askeri hastanede yaralılar görmek

5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi
Rüyada askeri hastanede yaralılar görmek
 1. 15.Eylül.2016, 19:51
  1
  Misafir

  Rüyada askeri hastanede yaralılar görmek


  Rüyada askeri hastanede yaralılar görmek Mumsema Rüyamda kapının önünde kardeşlerim ile dururken iki askeri helikopterin çok alçaktan uçarak çevreyi aradıklarıı görüyorum ve saklanalım bunlar birilerini arıyor deyip apartmanın asansörüne biniyoruz, asansör dügmesinin üzerinde yazılar var ama tam okuyamıyorum ve dügmeye basıp asansörü hareket ettiremiyorum, tekrar kapının önüne çıkıyoruz, gece, gündüz olmuş, ve herkesin önünde makinalar ve makinalarda yazılı kagıtlar var, aydınlık, şık bir ofis gibi, o sırada kadın dekanın sırtı bana dönük merdivenleri çıktıgını görüyorum aynı yere gittigimde deli bir kadın var ve bu da gecenin gündüze döndügünü gördü diyorum daha sonrada askeri bir hastanede kolları bacakları kopmuş yaralı askerler görüyorum, yorumlayabilirseniz teşekkür ederim.


 2. 15.Eylül.2016, 19:51
  1
  Kayıtsız Üye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Kayıtsız Üye
  Misafir  Rüyamda kapının önünde kardeşlerim ile dururken iki askeri helikopterin çok alçaktan uçarak çevreyi aradıklarıı görüyorum ve saklanalım bunlar birilerini arıyor deyip apartmanın asansörüne biniyoruz, asansör dügmesinin üzerinde yazılar var ama tam okuyamıyorum ve dügmeye basıp asansörü hareket ettiremiyorum, tekrar kapının önüne çıkıyoruz, gece, gündüz olmuş, ve herkesin önünde makinalar ve makinalarda yazılı kagıtlar var, aydınlık, şık bir ofis gibi, o sırada kadın dekanın sırtı bana dönük merdivenleri çıktıgını görüyorum aynı yere gittigimde deli bir kadın var ve bu da gecenin gündüze döndügünü gördü diyorum daha sonrada askeri bir hastanede kolları bacakları kopmuş yaralı askerler görüyorum, yorumlayabilirseniz teşekkür ederim.

 3. 16.Eylül.2016, 14:24
  2
  arifselim
  Yönetici

  Profili:
  Üyelik Tarihi: 04.Nisan.2007
  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 25,499
  Rep Derecesi:
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Rüyada askeri hastanede yaralılar görmek
  Bu rüya sizin özel bazı durumlarınızla ilgili olarak yorumlanır. İş hayatında veya başka alanlarda çok büyük başarılar kazanan rüya sahibinin, daha önce yaşadığı bir sıkıntının tekrar ortaya çıkacağına ve eskisinden daha çok sorun yaratacağına alamet eder. Elbette en doğrusunu Allah bilir.


 4. 16.Eylül.2016, 14:24
  2
  Yönetici  Bu rüya sizin özel bazı durumlarınızla ilgili olarak yorumlanır. İş hayatında veya başka alanlarda çok büyük başarılar kazanan rüya sahibinin, daha önce yaşadığı bir sıkıntının tekrar ortaya çıkacağına ve eskisinden daha çok sorun yaratacağına alamet eder. Elbette en doğrusunu Allah bilir.
+ Yorum Gönder