+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada hüngür hüngür ağlamak Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Rüyada hüngür hüngür ağlamak

  Reklam
  Sual: Merhaba hocam.Ben bu gece ruyamda honkur honkur agladigimi gordum.Ben ogretmenim.Mudur bana sinif vermedigi icin agliyordum.Lutfen yorumlarmisiniz.Iyi gunler ? 2. arifselim
  Yönetici

  Yorum: Rüyada hüngür hüngür ağlamak


  Reklam  Cevap: Merhaba kardeşim. Normal ağlamak genellikle hayırlıdır. Hüngür hüngür ağlamak ise bir görüşe göre sıkıntıya uğramak anlamındadır.
  Bazı alimlere göre ise dünya hayatında sevinir ve mutlu olur. Bu rüya istek ve arzularınıza kavuşacağınıza ve bu dünyanın nimetlerinden ve zevklerinden yararlanacağınıza işarettir. En doğrusunu Allah bilir.

 3. Ahmet40
  Seyirci Üye
  selamun aleykum,
  ben bügün gece gördügüm rüyayi size anlatip, yorum istiyorum, Almanyada dogudugum icin türkcem iyi degil kusura bakmayin. Rüyamda büyük tek katli bir mescide girdim ve beyaz tenli kisa sakalli orta boylu asagi yukari 50-60 yasinda birini gördüm. etrafinda 2-3 kisiye ayakta sohbet ediyordu. yanina yaklastim ve asiri agladim durmadan hüngür hüngür. o sahiz yanindakilere sordu bu niye agliyor diye. ben yanina gittim ama cevap veremedim cok agladigim icin. uzaklastim ve daha sonra yine yaklastim ve yine hüngür hüngür agladim. uzaktan bakiim dinleyince gördümkü o sahic etrafindaki 2-3 kisiye nasihatda bulunuyordu. sizce bu rüyayi nasil anliyabilirim? efendimizi görmüs mü oluyorum? bana ne mesaj var?

+ Yorum Gönder
rüyada hüngür hüngür ağlamak