Konusunu Oylayın.: Rüyada her yeri çiçek görmek

5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi
Rüyada her yeri çiçek görmek
 1. 06.Eylül.2016, 22:15
  1
  Misafir

  Rüyada her yeri çiçek görmek


  Rüyada her yeri çiçek görmek Mumsema Rüyamda her yer çiçekti. Uzun ağaçlar vardı. Çiçeklerden resmen yol yapılmıştı. Yani size şöyle diyim cennet gibiydi. Hava güneşliydi kimse yoktu. Sonra heykellerle dolu bir bina vardı oraya çıkıyordum. Ruyam orada bitiyordu. Birde başka rüyam var. Hiç hayatımda görmediğim bir evdeydim. Sonra kapıya bir kargocu geliyordu. Bende imzalıyıp elindeki şeyi alıyordum. Evin kapısı camdandı aslında salon bahçe gibiydi duvarlar camdandı. Dışarısı yemyeşildi ve çiçeklerle doluydu. Paketin içinde ne var göremedim. Bide bana bilinç altı dediniz ama o bana tarih verdi rüyamda. 8 eylülde karşına çıkacağım dedi. Eminsiniz değil mi? Bilinç altı yani. Yoksa ben o gün dışarı çıkacağım bilincalti ise.


 2. 06.Eylül.2016, 22:15
  1
  Kayıtsız Üye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Kayıtsız Üye
  Misafir  Rüyamda her yer çiçekti. Uzun ağaçlar vardı. Çiçeklerden resmen yol yapılmıştı. Yani size şöyle diyim cennet gibiydi. Hava güneşliydi kimse yoktu. Sonra heykellerle dolu bir bina vardı oraya çıkıyordum. Ruyam orada bitiyordu. Birde başka rüyam var. Hiç hayatımda görmediğim bir evdeydim. Sonra kapıya bir kargocu geliyordu. Bende imzalıyıp elindeki şeyi alıyordum. Evin kapısı camdandı aslında salon bahçe gibiydi duvarlar camdandı. Dışarısı yemyeşildi ve çiçeklerle doluydu. Paketin içinde ne var göremedim. Bide bana bilinç altı dediniz ama o bana tarih verdi rüyamda. 8 eylülde karşına çıkacağım dedi. Eminsiniz değil mi? Bilinç altı yani. Yoksa ben o gün dışarı çıkacağım bilincalti ise.

 3. 07.Eylül.2016, 14:02
  2
  arifselim
  Yönetici

  Profili:
  Üyelik Tarihi: 04.Nisan.2007
  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 25,510
  Rep Derecesi:
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Rüyada her yeri çiçek görmek
  Selamun aleykum kardeşim. Biz rüyada verilen tarihlerle ilgili kolay kolay bir yorum yapmıyoruz. Genel manada rüyaların parlak ve açık talihine ve hayallerinin, dileklerinin ve umutlarının gerçekleşeceğine delalet eder. Kişi, özellikle de çok şikayetçi olduğu ve kendisini yıldırmış olan işsizliğinden ve çektiği yokluktan en kısa sürede kurtulup rahata kavuşacak demektir. En doğrusunu Allah bilir.


 4. 07.Eylül.2016, 14:02
  2
  Yönetici  Selamun aleykum kardeşim. Biz rüyada verilen tarihlerle ilgili kolay kolay bir yorum yapmıyoruz. Genel manada rüyaların parlak ve açık talihine ve hayallerinin, dileklerinin ve umutlarının gerçekleşeceğine delalet eder. Kişi, özellikle de çok şikayetçi olduğu ve kendisini yıldırmış olan işsizliğinden ve çektiği yokluktan en kısa sürede kurtulup rahata kavuşacak demektir. En doğrusunu Allah bilir.
+ Yorum Gönder