Konusunu Oylayın.: Hacet namazı sonrasında görülen ilginç rüya

5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi
Hacet namazı sonrasında görülen ilginç rüya
 1. 12.Ağustos.2016, 13:03
  1
  Misafir

  Hacet namazı sonrasında görülen ilginç rüya


  Hacet namazı sonrasında görülen ilginç rüya Mumsema Üniversiteye Allah'ın izniyle yerleşmeyi dilemek için 4 rekat hacet namazı kıldım ve rüyamda sağ diz altında küçücük bir sivilceyi patlattım her yer kahverengi iltihap oldu, yağ gibi her yere bulaştı, hala gözümün önünde. Anlamına baktığımda güzel yorumlar okudum ama benim için cok önemli bu bir de siz yorumlarsanız cok sevinirim, acil lütfen.


 2. 12.Ağustos.2016, 13:03
  1
  Kayıtsız Üye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Kayıtsız Üye
  Misafir  Üniversiteye Allah'ın izniyle yerleşmeyi dilemek için 4 rekat hacet namazı kıldım ve rüyamda sağ diz altında küçücük bir sivilceyi patlattım her yer kahverengi iltihap oldu, yağ gibi her yere bulaştı, hala gözümün önünde. Anlamına baktığımda güzel yorumlar okudum ama benim için cok önemli bu bir de siz yorumlarsanız cok sevinirim, acil lütfen.

 3. 13.Ağustos.2016, 18:45
  2
  arifselim
  Yönetici

  Profili:
  Üyelik Tarihi: 04.Nisan.2007
  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 25,495
  Rep Derecesi:
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Hacet namazı sonrasında görülen ilginç rüya
  Merhaba kardeşim. Hacet namazından sonra rüya görülür diye bir kaide yoktur yani hacet namazı ve rüya birbiri ile ilgili birşeyi olmaz. Rüyan ise çok hayırlıdır ve sıkıntılarından kurtulmaya ve inşaallah hedeflerine ulaşmak anlamında yorumlanır. En doğrusunu Allah bilir.


 4. 13.Ağustos.2016, 18:45
  2
  Yönetici  Merhaba kardeşim. Hacet namazından sonra rüya görülür diye bir kaide yoktur yani hacet namazı ve rüya birbiri ile ilgili birşeyi olmaz. Rüyan ise çok hayırlıdır ve sıkıntılarından kurtulmaya ve inşaallah hedeflerine ulaşmak anlamında yorumlanır. En doğrusunu Allah bilir.
+ Yorum Gönder