+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada uçtuğunu görmek Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. 1
  HER1806
  (Cezalı)

  Rüyada uçtuğunu görmek

  Reklam
  Sual: Merhabalar;

  33 Yaşındayım, 20 yaşlarda gördüğüm bir rüyamı anlatmak istiyorum.

  Yatağımdan iki koluma yüzleri kapalı iki kişi girerek uçmaya başlıyoruz. Evin çatısından uçarak evler ışıklar bulutlara kadar izliyorum. Sonrasında kale kulesine benzer bir merdivenin eşiğinde bırakılıyorum. Yüzü görünmeyen bir dilenci yırrtık elbiseli. Yanından geçerek gidiyorum. Bir ayağı olmayan yavru bir köpek görüyorum. Sonrasında ise düz bir zemine çıkıyorum. Her taraf zifiri karanlık. Ve o koluma girenler dünyada görüp görebileceğin tek şey işte bu diyorlar. VE tekrar kollarıma girip aynı şekilde yatağıma bırakıyorlar.

  Bu rüyayı anlatırken bile net olarak görüyorum. Lütfen yorumlarsanız sevinirim. Bir türlü evlenemedim. Nişan, filan oldu gene de olmadı. Bu rüyadan bir kaç yıl sonra hasta babamı kaybettim. Şuan da da halen bekarım. Hep acaba bu rüya bana hiçbir zaman evlenemeyeceğimi, yada mutlu olamayacağımı mı anlatmak istemişti diye düşünmüşümdür. Şimdiden teşekkürler. ? 2. 2
  arifselim
  Yönetici

  Yorum: Rüyada uçtuğunu görmek


  Reklam  Cevap: Merhabalar kardeşim. Bu rüya senin evliliğinle bir ilgisi yoktur. Tam aksine manevi açıdan çok hayırlı ve güzel işaretlerle doludur. Allah'ın sana sunacağı güzel nimetlerin bir işaretidir. Ancak şuda var ki, her rüyanın anlamı çıkacak diye bir şeyde yoktur. En doğrusu Allah'u tealadan hayırlısını dilemek olur. Herşeyi hakkıyla da bilen ancak Allah'tır.

 3. 3
  HER1806
  (Cezalı)
  Çok teşekkürler yorumun için. Allah c.c. herşeyin giderek daha zorlaştığı şu dünyada bizleri muhafaza eylesin.

+ Yorum Gönder