+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada türbe görmek Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Rüyada türbe görmek

  Reklam
  Sual: Ruyamda evimde oturma odasının kapisindan iceri bir bakıyorum icerisi turbe gibi bes alti tane yatir var yatirdakilerin hepsi mezarinin disinda ellerini yukariya acmis dua eder sekildeler kisilerin yuzleri silinik kıyafetleri ise eski osmanli kiyafetleri gibi. Oyle kapidan iceriye bakıyorum sasiriyorum. ? 2. arifselim
  Yönetici

  Yorum: Rüyada türbe görmek


  Reklam  Cevap: kişinin iç huzuru yakalamasına, kafasını boşaltıp, gönlünü ferahlatmasına yorulur. Evin içinde görmek ayrıca feraha, huzura ve gönül aleminin zenginliğine tabir edilir. Bir çok hayırlara işaret eden bu rüya insan için hayırlı ve güzel bir ikaz manasındadır. En doğrusunu Allah bilir.

 3. Misafir
  Selâmün aleyküm. Rüyamda bir türbede pembe bir ferace giymiş name kılıyordum ve dışarıda erkek arkadaşlarım da namaz kılmak için önce benim dışarı çıkmamı bekliyorlardı. Ve ben namazımı kıldım bitirdim. Sonra çıktım dışarı da bekleyen erkek arkadaşlarım da namaz kılmak için içeri girdiler. Rüyamı yorumlar mısınız. Rabbim Razı Olsun İnşaallah.

 4. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam. Bu rüya, hayatında bulunan boş ve gereksiz bir çok şey ile bazı insanları çıkarmak anlamındadır. Ayrıca, kişinin iç huzuru yakalamasına, kafasını boşaltıp, gönlünü ferahlatmasına yorulur. En doğrusunu Allah bilir.

+ Yorum Gönder