+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada türbe görmek Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Rüyada türbe görmek

  Reklam
  Sual: Ruyamda evimde oturma odasının kapisindan iceri bir bakıyorum icerisi turbe gibi bes alti tane yatir var yatirdakilerin hepsi mezarinin disinda ellerini yukariya acmis dua eder sekildeler kisilerin yuzleri silinik kıyafetleri ise eski osmanli kiyafetleri gibi. Oyle kapidan iceriye bakıyorum sasiriyorum. ? 2. arifselim
  Yönetici

  Yorum: Rüyada türbe görmek


  Reklam  Cevap: kişinin iç huzuru yakalamasına, kafasını boşaltıp, gönlünü ferahlatmasına yorulur. Evin içinde görmek ayrıca feraha, huzura ve gönül aleminin zenginliğine tabir edilir. Bir çok hayırlara işaret eden bu rüya insan için hayırlı ve güzel bir ikaz manasındadır. En doğrusunu Allah bilir.

 3. Misafir
  Selâmün aleyküm. Rüyamda bir türbede pembe bir ferace giymiş name kılıyordum ve dışarıda erkek arkadaşlarım da namaz kılmak için önce benim dışarı çıkmamı bekliyorlardı. Ve ben namazımı kıldım bitirdim. Sonra çıktım dışarı da bekleyen erkek arkadaşlarım da namaz kılmak için içeri girdiler. Rüyamı yorumlar mısınız. Rabbim Razı Olsun İnşaallah.

 4. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam. Bu rüya, hayatında bulunan boş ve gereksiz bir çok şey ile bazı insanları çıkarmak anlamındadır. Ayrıca, kişinin iç huzuru yakalamasına, kafasını boşaltıp, gönlünü ferahlatmasına yorulur. En doğrusunu Allah bilir.

 5. Misafir
  Rüyamda bir yere giderken merdivenleri çıkıyorum. Merdivenlerin ortasında evliya mezarı sonra bir kaç basamak daha çıkıyorum bir evliya kabri daha.. sonra en üste çıkınca bir türbe orada ALLAH'a sessizce ağlayarak dua ediyorum. Bir sıkıntım var onu gidermesi için. Yorumlarsanız sevinirim.

 6. arifselim
  Yönetici
  Aslında manası açık olan bir rüyadır. Hayatta var olan sıkıntıları sabırla ve dua ile aşacağına ve Allah'ın izniyle sonunda isteklerine ve dileklerine kavuşacağına alamet eden hayırlı bir rüya olarak tabir edilir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.

 7. Dilek Karabag
  Seyirci Üye
  Merhabalar,

  Bundan 2 sene önce rüyamda bir türbeye gittim , kapısında gidip , merdivenleri çıkıp geri döndüm . 1 sene sonra aynı türbeye gittim rüyamda bu sefer merdivenlerden çıktım sağa ve sola giden merdivenler vardı . Ben sağ taraftan gittim ve karşıma kubbe gibi bir yer çıktı. Sonra kubbenin üzerine baktığımda 7 tane beyaz sakallı muhterem vardı . O anda elimde küçük kızım belirdi. Kızımı kubbenin üzerindeki muhteremlerin birine verdim ve hepsi kucağında kızımı kubbenin etrafında dolandırdı. Sonrasında kızımı bana verdiler ve kafamı arkama doğu çevirdiğimde kızımla beraber denizi gördük ve o anada kendimi kızımla beraber denizin içinde görüyorum . Ayaklarıma bakıyorum deniz o kadar temiz ki ayaklarımız yukardan baktığımızda görünüyor. Yanıbaşımızda denizin içinde nuhun gemisi gibi bir gemi içi ve dışı canlı balıklar dolu . O kadar çok dolu ki anlatamam. Heryere sıçrıyorlar. Sonrasında rüyamdan uyandığımı zannediyorum ama rüyanın içinde rüya görüyorum . Güya uyanmışım bir camın kenarında ağlayarak rüyamı eşime anlatıyorum . Sonrasında kızımın beni uyandırmasıyla rüyadan ağlayarak uyandım . Bu rüyanın çok etkisinde kaldım rica etsem yorumlayabilir misiniz?

 8. arifselim
  Yönetici
  Merhabalar. Her zamanında yorumlanmalıdır ve bu çok önemlidir. Türbeye gitmen ile görmüş olduğun tüm olaylar hemen hemen bir birine yakın bir şekilde yorumlanır.Sıkıntılarını aşmaya, dertlerin varsa geçmesine ve Allah'ın izniyle dileklerine kavuşarak çok mutlu olmaya tabir edilir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.

+ Yorum Gönder