Konusunu Oylayın.: Rüyada Azrailin Ofisine Gitmek

5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi
Rüyada Azrailin Ofisine Gitmek
 1. 04.Ağustos.2016, 10:57
  1
  sufi
  Üye

  Profili:
  Üyelik Tarihi: 04.Ağustos.2016
  Üye No: 109368
  Mesaj Sayısı: 7
  Rep Derecesi:
  Tecrübe Puanı: 1

  Rüyada Azrailin Ofisine Gitmek


  Rüyada Azrailin Ofisine Gitmek Mumsema Merhabalar formunuzu yeni keşfediyorum hayırlı olsun öncelikle çok uzatmıyım rüyamda annemi görüyorum annem bana kızgın bir şekilde bakıyorum elinde bir tane evrak beni dava ettiğini söylüyor ve bizim aile onun arkasında tabi onlarda kızmış gibi bana sonra üvey babam geliyor bana laf söylüyor bende onu dövüyorum suratında kızarıklar oluyor vurduk şişiyor anlık yani derken kendimi eski işyerimde buluyorum ordan bi arkadaşıma azrali soruyorum oda ofiste bulamassın onu sürekli dışarda gelsede göremesswin zaten görünmez gibi bi tabir kullanıyor derken azrail geliyor gerçekten görmüyorum hayal meyal hatırladığım duman gibi farkediyorum geldiğini bişeyler söylüyorum ama söylediklerimide hatırlamıyorum onun söylediklerinide hatırlamıyorum nasıl yorumlamalıyız bu rüyayı acaba?


 2. 04.Ağustos.2016, 10:57
  1
  sufi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üye  Merhabalar formunuzu yeni keşfediyorum hayırlı olsun öncelikle çok uzatmıyım rüyamda annemi görüyorum annem bana kızgın bir şekilde bakıyorum elinde bir tane evrak beni dava ettiğini söylüyor ve bizim aile onun arkasında tabi onlarda kızmış gibi bana sonra üvey babam geliyor bana laf söylüyor bende onu dövüyorum suratında kızarıklar oluyor vurduk şişiyor anlık yani derken kendimi eski işyerimde buluyorum ordan bi arkadaşıma azrali soruyorum oda ofiste bulamassın onu sürekli dışarda gelsede göremesswin zaten görünmez gibi bi tabir kullanıyor derken azrail geliyor gerçekten görmüyorum hayal meyal hatırladığım duman gibi farkediyorum geldiğini bişeyler söylüyorum ama söylediklerimide hatırlamıyorum onun söylediklerinide hatırlamıyorum nasıl yorumlamalıyız bu rüyayı acaba?

 3. 05.Ağustos.2016, 01:38
  2
  arifselim
  Yönetici

  Profili:
  Üyelik Tarihi: 04.Nisan.2007
  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 25,564
  Rep Derecesi:
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Rüyada Azrailin Ofisine Gitmek
  Merhabalar kardeşim. Azrail aleyhisselamı görmüş olsaydın çok daha farklı bir mana ile yorumlanabilirdi. Ancak bu durumda bu rüya belkide senin bilinçaltına yerleşen veya etkilendiğin ve seni üzen bazı şeylerden dolayı görmüş olabilirsin. En doğrusunu Allah bilir.


 4. 05.Ağustos.2016, 01:38
  2
  Yönetici  Merhabalar kardeşim. Azrail aleyhisselamı görmüş olsaydın çok daha farklı bir mana ile yorumlanabilirdi. Ancak bu durumda bu rüya belkide senin bilinçaltına yerleşen veya etkilendiğin ve seni üzen bazı şeylerden dolayı görmüş olabilirsin. En doğrusunu Allah bilir.

 5. 08.Ağustos.2016, 11:52
  3
  sufi
  Üye

  Profili:
  Üyelik Tarihi: 04.Ağustos.2016
  Üye No: 109368
  Mesaj Sayısı: 7
  Rep Derecesi:
  Tecrübe Puanı: 1

  Yorum: Rüyada Azrailin Ofisine Gitmek

  Teşekkür ederim hocam allah razı olsun


 6. 08.Ağustos.2016, 11:52
  3
  sufi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üye
  Teşekkür ederim hocam allah razı olsun
+ Yorum Gönder