Konusunu Oylayın.: Rüyada Mahşer Kalabalığı Görmek

5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi
Rüyada Mahşer Kalabalığı Görmek
 1. 03.Ağustos.2016, 05:21
  1
  Misafir

  Rüyada Mahşer Kalabalığı Görmek


  Rüyada Mahşer Kalabalığı Görmek Mumsema Merhaba. Ben rüyamda öyle büyük bir kalabalığın ortasındayım ki kadınlı erkekli çoluklu çocuklu iğne atsan yere düşmez adeta mahşer yeri gibi. Sanki dünyada bir felaket olmuş da insanlara hastalık bulaşmış herkesi karantina altına almak adına bu alana toplamışlar. Ben ailemin oturduğu yerde diyorum ki "gece çok soğuk olacak yer olsa da arabamı getirsem içinde ısınmış olurduk yoksa bu soğuk bizi hasta edecek." Biraz sonra o hınca hınç kalabalığın aralarında gezmeye başlıyorum her kültürden insanın olduğu bir yer burası. İlerlerken ilerken yavaş yavaş kalabalık azalmaya başlıyor. Rahat nefes almaya başlıyorum üstümüzdeki buhran havası gidiyor o düzlükte yine insan çok ama o dehşet verici kalabalık kalmamış. Tekrar ailemin olduğu yere gittiğimde bakıyorum ki o koca kalabalıkta hiç kadın kalmamış. Bana oradakiler diyor ki her şey yolunda ama kadınların hepsi gitti. Bende içimden düşünüyorum demek ki bu kadar karmaşanın sebebi kadınlarmış diyorum.


 2. 03.Ağustos.2016, 05:21
  1
  Kayıtsız Üye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Kayıtsız Üye
  Misafir  Merhaba. Ben rüyamda öyle büyük bir kalabalığın ortasındayım ki kadınlı erkekli çoluklu çocuklu iğne atsan yere düşmez adeta mahşer yeri gibi. Sanki dünyada bir felaket olmuş da insanlara hastalık bulaşmış herkesi karantina altına almak adına bu alana toplamışlar. Ben ailemin oturduğu yerde diyorum ki "gece çok soğuk olacak yer olsa da arabamı getirsem içinde ısınmış olurduk yoksa bu soğuk bizi hasta edecek." Biraz sonra o hınca hınç kalabalığın aralarında gezmeye başlıyorum her kültürden insanın olduğu bir yer burası. İlerlerken ilerken yavaş yavaş kalabalık azalmaya başlıyor. Rahat nefes almaya başlıyorum üstümüzdeki buhran havası gidiyor o düzlükte yine insan çok ama o dehşet verici kalabalık kalmamış. Tekrar ailemin olduğu yere gittiğimde bakıyorum ki o koca kalabalıkta hiç kadın kalmamış. Bana oradakiler diyor ki her şey yolunda ama kadınların hepsi gitti. Bende içimden düşünüyorum demek ki bu kadar karmaşanın sebebi kadınlarmış diyorum.

 3. 05.Ağustos.2016, 01:42
  2
  arifselim
  Yönetici

  Profili:
  Üyelik Tarihi: 04.Nisan.2007
  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 25,514
  Rep Derecesi:
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Rüyada Mahşer Kalabalığı Görmek
  Merhaba kardeşim. Mahşer kalabalığı görmek yaşanacak sıkıntılara ve çok zor bir döneme işaret eder. Bundan kurtulmak ise Allah'ın izniyle en sonunda feraha ve kurtuluşa tabir edilir. Allah'u tealadan hayırlısını dilemen gerekir. En doğrusunu elbette Allah bilir.


 4. 05.Ağustos.2016, 01:42
  2
  Yönetici  Merhaba kardeşim. Mahşer kalabalığı görmek yaşanacak sıkıntılara ve çok zor bir döneme işaret eder. Bundan kurtulmak ise Allah'ın izniyle en sonunda feraha ve kurtuluşa tabir edilir. Allah'u tealadan hayırlısını dilemen gerekir. En doğrusunu elbette Allah bilir.
+ Yorum Gönder