+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada cine karşı dua okumak ve Cenabı hakkın sesini duymak Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. 1
  Misafir

  Rüyada cine karşı dua okumak ve Cenabı hakkın sesini duymak

  Reklam
  Sual: Selâmün aleyküm rüyamda uçan kadın bir cin görüyorum sinirlenip yerimden firliyorum sonra hızla bana yaklasiyo sırasıyla euzu Besmele çekerek fatiha ve nas süresini okuyorum yüzüne gözünde siyah gözlükleri vardı daha sonra bi arkadaşım için gelmiş onu ariyomus onda emaneti varmış vermiyorum arkadaşıma zararı dokunmasin die sürekli ona karşı tedbirli olup fatiha ve nas süresini dilimden dusurmuyorum o nasıl oluosa arkadasimda olan şeyi bulmuş kaçarken yakaliyorum o sırada ağzına atio yakasina yapisip euzu Besmele çek die bagiriyorum kendim söylüyorum onada soyletmeye çalışıyorum o ağzını açmaya başladığında o emanetin sigara olduğunu görüyorum ve elimi ağzına sokup alıyorum daha sonra kayboluyo yanlış hatırlamıyorsam daha sonra Cenabı hakkın sesini duyuyorum ve bana sanırım sana gıcık oldu dio yeşil renkli küçük kurani Kerim'de görüyorum ne anlama gelio acaba cvp yazabilirmisiniz ? 2. 2
  arifselim
  Yönetici

  Yorum: Rüyamı yorumlatmak istiyorum..


  Reklam  Cevap: Aleykum selam kardeşim. Bu rüyanın yorumu, sana zarar vermek isteyen çevrenden olan bazı kimselerin şerrinden Allah'ın izniyle kurtulacağına ve sana zarar veremeyeceklerine yorumlanır. En doğrusunu Allah bilir.

+ Yorum Gönder