Konusunu Oylayın.: İstiharede kararsız kalmak

5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi
İstiharede kararsız kalmak
 1. 30.Temmuz.2016, 02:19
  1
  nursena98
  Üye

  Profili:
  Üyelik Tarihi: 30.Temmuz.2016
  Üye No: 109322
  Mesaj Sayısı: 1
  Rep Derecesi:
  Tecrübe Puanı: 1

  İstiharede kararsız kalmak


  İstiharede kararsız kalmak Mumsema Selamünaleyküm hocam merhabalar. Bu konuda çok soru var biliyorum ama gerçekten kafam çok karıştı. Benim evlenmeyi istediğim bir insan var ve hakkımda hayırlı mı hayırsız mı bunu elbette Allahtan başkası bilemez en azından hissetmek adına istihare yapmak istedim. 2 gün yaptım uyuyamadım 3. Gün istediğim erkeği açık mavi gömlekle hayal meyal gördüm o an uyandım. 4. Gün emin olmadığım için tekrar yattım rüyaya bu sefer böcek gördüm öldürmeye çalışırken ayağıma konuyordu böcek. Korktum uyandım tekrar uyudum bu sefer ailemle trafik kazası yaptık rüyamda uyandığımda sabah ezanı okunuyordu böceğin anlamı hayırsız evlilik filan diye yazıyor hislerime baktığımda kararsızım bilmiyorum kalbime bir şey doğsa hissederdim heralde lütfen yardım edin bir de rüyaya itaat etmek lazımmış diye duydum sizden cevap bekliyor şimdiden teşekkür ediyorum.


 2. 30.Temmuz.2016, 02:19
  1
  nursena98 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üye  Selamünaleyküm hocam merhabalar. Bu konuda çok soru var biliyorum ama gerçekten kafam çok karıştı. Benim evlenmeyi istediğim bir insan var ve hakkımda hayırlı mı hayırsız mı bunu elbette Allahtan başkası bilemez en azından hissetmek adına istihare yapmak istedim. 2 gün yaptım uyuyamadım 3. Gün istediğim erkeği açık mavi gömlekle hayal meyal gördüm o an uyandım. 4. Gün emin olmadığım için tekrar yattım rüyaya bu sefer böcek gördüm öldürmeye çalışırken ayağıma konuyordu böcek. Korktum uyandım tekrar uyudum bu sefer ailemle trafik kazası yaptık rüyamda uyandığımda sabah ezanı okunuyordu böceğin anlamı hayırsız evlilik filan diye yazıyor hislerime baktığımda kararsızım bilmiyorum kalbime bir şey doğsa hissederdim heralde lütfen yardım edin bir de rüyaya itaat etmek lazımmış diye duydum sizden cevap bekliyor şimdiden teşekkür ediyorum.

 3. 30.Temmuz.2016, 21:31
  2
  arifselim
  Yönetici

  Profili:
  Üyelik Tarihi: 04.Nisan.2007
  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 26,675
  Rep Derecesi:
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: İstiharede kararsız kalmak
  Aleykum selam kardeşim. Bütün bu gördüğün rüyaların hiç birisinin açık bir manası yoktur. İstiharede içine de bir his gelmemişse bu durumda istihareni tekrar edebilirsin. Aslında sık sık söylediğim gibi size de aynı şeyi söylüyorum. Evlilik gibi ciddi meselelerde en doğrusunu istişare etmek yani danışmaktır. Açık rüya görsen bile insanın rüya ile yanılması her zaman mümkündür.


 4. 30.Temmuz.2016, 21:31
  2
  Yönetici  Aleykum selam kardeşim. Bütün bu gördüğün rüyaların hiç birisinin açık bir manası yoktur. İstiharede içine de bir his gelmemişse bu durumda istihareni tekrar edebilirsin. Aslında sık sık söylediğim gibi size de aynı şeyi söylüyorum. Evlilik gibi ciddi meselelerde en doğrusunu istişare etmek yani danışmaktır. Açık rüya görsen bile insanın rüya ile yanılması her zaman mümkündür.
+ Yorum Gönder