+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada sevdiğin kızı görmek Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Rüyada sevdiğin kızı görmek

  Reklam
  Sual: Merhaba;
  Öncelikle bu rüyayı göreli bir hayli oldu, sitenizi yeni farkettim yazmak bu güne nasipmiş.
  Rüyamda sevdigim kızı gördüm hafif kalabalık bir yerde idik, ben onu seviyorum ama açılamamışım onun beni sevip sevmediğinden haberim yok, yanında bir kız daha vardı sanırım en yakın arkadaşı, bir müddet sonra yanıma geldiler, sevdiğim kız bana, beni çok ama çok sevdiğini ama bana layık olamadıgını bazı hatalar yaptığını söyledi, bende onun ellerinden tutup asıl ben sana layık değilim seni çok seviyorum dedim ve birbirimize sarıldık sanki kalbim duracak gibiydi ve ikimizde çok mutluyduk, yüzlerimiz gülüyordu.Sevdiğim kızın en yakın arkadaşıda en az bizim kadar mutlu idi. Hocam yorumlarsanız sevinirim Allah razı olsun.
  Ayrıca gerçek hayatta bu kız eskiden görüştüğümüz bir aile dostumuzun kızı idi şuan çok az görüşüyoruz ve kızı çok uzun zamandır görmedim 5 yıl oldu sanırım ben bu kızı çok seviyorum ama kendisi bilmiyor, bilse ne tepki verir bilmiyorum, beni sevmezmiş gibi geliyor.. ? 2. arifselim
  Yönetici

  Yorum: Rüyada sevdiğin kızı görmek


  Reklam  Cevap: Merhaba kardeşim. Gördüğün bu rüya bilinçaltına yerleşen düşüncelerden görmüş olabilirsin ki genelde bu yüzden görülür. İkinci olarak ise, bu rüya o kızla ilgili değil ama senin için hayırlı ve yeni başlangıçlara ve müjdeli haberleri almaya tabir edilir. En doğrusunu Allah bilir.

 3. osmanturkq
  Üye
  Merhaba;
  Bugün forumunuza üye oldum.
  Yorumunuz için teşekkür ederim.


  ''Ayrıca gerçek hayatta bu kız eskiden görüştüğümüz bir aile dostumuzun kızı idi şuan çok az görüşüyoruz ve kızı çok uzun zamandır görmedim 5 yıl oldu sanırım ben bu kızı çok seviyorum ama kendisi bilmiyor, bilse ne tepki verir bilmiyorum, beni ister mi istemez mi bilmiyorum kızın aklında başka birisi varmı yokmu bunuda bilmiyorum.''
  Hayırlı olur mu olmaz mı, açılsammı yoksa biraz daha mı beklesem bilemiyorum.Kızı çok seviyorum bu nedenle kaybetmek istemiyorum.
  Bu konu ile ilgili İstihare yatmak istiyorum ama
  Nasıl istihareye yatılır anlatabilir misiniz yada forumunuzda bu konu varsa link atabilir misiniz ?
  Bu konuda ben istihareye yatabilir miyim yoksa başkasının mı istihareye yatması lazım.
  Ayrıca istihare rüyamıda yorumlayabilir misiniz?

  Teşekkür ederim.

 4. arifselim
  Yönetici
  Merhaba kardeşim hoşgeldin aramıza. İstihare yapmak sünnettir ve herkesin kendisi için yapması gerekir. İstihare rüyalarını da yorumluyoruz. Ancak senin bu durumunda istihare yapılacak bir şey yoktur. Ancak evliliğe karar verildiği takdirde böyle bir niyet olursa ancak o zaman istihare yapılır.

+ Yorum Gönder
rüyada sevdiğin kızın nişanlandığını görmek,  rüyada sevdiği kızı görmek